Voda v bruchu - zlyhavanie pecene

Príspevok v téme: Voda v bruchu - zlyhavanie pecene
lara 39

Dobry den.
Najprv to zacalo nadorom na prsniku,ktory metastazoval do celeho tela.Dnes odchadza pecen,brucho je ako pred porodom,je v nom voda.Postava ako pavuk a dnes sme sa dozvedeli,ze zlyhava pecen.Ani neviem co sa chcem opytat.Som sama,nemam sa s kym porozpravat a som na zblaznenie,ked si predstavim,ze pani,o ktorej pisem,nema ziadnu sancu.

- mira

Liečila, oficiálne schválenými postupmi a takto to dopadlo.

Myslela som to tak, že kým narastie nádor do veľkosti 1 cm, trvá asi 10 rokov. Človek má problémy, ktoré bežne lekári potláčajú liekmi - zápaly, teploty, únavu, pobolievanie, nepokoj, bakteriálne, vírusové, kvasinkové, plesňové nákazy atď. To všeto sú príznaky, že v tele nie je niečo v poriadku, že sa hromadia nadbytočné látky, škodliviny a toxíny. Lekári na to nasadia antibiotiká, lieky od bolesti a spústu chémie, ktorou tieto príznaky potlačia a presvedčia postihnutého, že ho vyliečili. Takto to ide niekoľko rokov, desaťročí, až sa nájde malý nádor, rakovinový proces sa ukáže v plnej sile a to už lekári potlačiť ani zakryť nedokážu.

lara 39

Dobry vecer.
To MMS som si cele precitala,aj ked...Mam trosku strach.Jednak to kupovat cez internet a vzdy,ked sa na fore niekto opytal,co to spravi so zdravim,alebo ved je to chlor,ktory by sa mal pit...na to nikdy nebolo odpovedane...Mozno by som to skusila kupiot,ale mam pred tym respekt.
Mira,svokra liecila rakovinu hned od sameho zaciatku.Vsetko dodrziavala,posluchala co sa jej povedalo.
Prosim,nechcem ziadnu alternativnu medicinu.Respektujte to,alebo mi radsej nepiste.Mam s nou skusenosti aj osobne.Len som vyhodila kopec penazi a ani naznak zlepsenia.Nepytajte sa odkial,kto a co som liecila.Nie som tu kvoli sebe...Dakujem pekne

Ivka 1

Áno aj takto to mohlo byť, veď sa to tak deje veľmi často . Pani je liečená 2,5 roka ,kým sa dostala do tohto stavu.

fasa

a co ked pani necakala ani nepotlacala nic a hned ako pocitila a nasla hrcku informovala lekara?Co ked chodila na bezne prehliadky a hrcka po kratkej dobe narastla.Co ked metastazovala tak rychlo,ze sa nedalo pomoct?Tak to to nemohlo byt?

- mira

Je to smutné, že sa pani dostala až do tohto štádia. Rakovina vzniká veľa rokov a príznaky tu isto boli, len sa umelo potláčali, prekrývali, až sa dostali do tohto štádia, keď lekári dávajú od prípadu ruky preč a apelujú na súcit a vieru.

Ivka 1

Lara je to veľmi vážny stav,ale je potrebné konať veľmi rýchlo. Je to boj s časom , napíšte mi prosím na môj mail:siveta@orangemail.sk,poradíme sa s lekárom ,ktorý pomáha okrem klasickej medicíny aj prírodnou medicínou. Je to primár oddelenia prírodnej medicíny a liečebnej výživy. Aj na Slovensku máme odborníkov na prírodnú medicínu,je ich bohužiaľ veľmi málo ale sú tu.Škoda len, že ľudia nechávajú svoje ochorenie zájsť tak ďaleko.

RNG

Zialbohu, chemoterapeutika su prudke jedy, takze vo vyrobniach tychto materialov musia ludia pravovat viacmenej v skafandroch. Takze ked sa dostanu do tela, nicia nielen rakovinne bunky, ale aj ine, najma nase filtre=pecen a ladviny.
Telo potrebuje byt pri rakovinach posilnene v boji, nie oslabene, pre to je uspech chemo/rqadiacia/chirurgia tak maly.
Metastazy sa tvoria tak, ze rakovinne bunky produkoju enzymi rozrusujuce kolagenove struktury a tak sa mozu casto rakovinnych buniek alebo cele uvolnit a cestovat po tele. Tj proti metastazam treba bojovat posilnenim budovania kolagenovych struktur. Inac je to celkove mysly pristup k veci, alternativa ma iny priostup, kde posilni telo v boji, zvysi pocet nasich "bojovnikov" bielych krviniek, lebo chemo a radiacia ich znizuju.
Na poprovnanie uspechu konvencnej onkologie a alternativy, ktoru sa v USA za kazdu cenu snazia zakazat, aj za cenu zmeny zakonov, uvediem sem porovnanie uspechu liecenia konvencne v USA a alternativne v jednej z Mexickych klinik. Samozrejme vsade maju moderne vybavenia, ale iny pristup k lieceniu, ktory je v USA zakonom zakazany a trestany, ak sa na to niekto odvazi
www.oasisofhope.com
Viac najdete napr na www.cancertutor.org alebo cez Google.sk pod rng, rakovina kde som uviedol niektore prostriedky, najma odmorovanie(chelacia, absorbcia) posilnenie aktivity bielych krviniek(betaglukany a hubove vytazky),alkaliaciu, a samozrejme citotoxika roznych druhov a pomocne latky na posilnenie tela v boji s rakovinou, najma rozne adaptogeny.