Voda v bruchu - zlyhavanie pecene

Príspevok v téme: Voda v bruchu - zlyhavanie pecene
lara 39

Dobry den.
Najprv to zacalo nadorom na prsniku,ktory metastazoval do celeho tela.Dnes odchadza pecen,brucho je ako pred porodom,je v nom voda.Postava ako pavuk a dnes sme sa dozvedeli,ze zlyhava pecen.Ani neviem co sa chcem opytat.Som sama,nemam sa s kym porozpravat a som na zblaznenie,ked si predstavim,ze pani,o ktorej pisem,nema ziadnu sancu.

RNG

Farmaceuticky priemysel je priemysel ako kazdy iny, zialbohu to ludia nevedia pochopit. V akomkolvek priemysle ide v prvom rade o obrat, zisk a zabezpecenie tohoto pre buducnost.
Na to sa sustredi teda farmaceuticky priemysel uz od 20tych rokov minuleho storocia, kde pod vedenim roznych bohatych rodin(Rothchild, Rockefeller...)sa sustredili miesto vyrabania prirodnych neskodnych lieciv na patentovane=umele chemikalie, ktore vlastne tym, ze su neprirodzene a skodlive patria medzi zamorenia podla definicie. A obrovskymi peniazmi, co do toho dali a dostavaju z toho sa im podarilo doslova zmenit celu medicinu, kde tieto patentovane lieky ovladli cely trh a lekari sa len o nich ucia a ked sa odvazia pouzit cokolvek ine, tak su velmi prenasledovani. Proste monopol zvitazil a potlacil slobodny vyber, kde by si mnohi lekari radsej volili neskodne prostriedky, teda keby ich vobec poznali.
A chemicke zamorenie stupa a pre to aj rakoviny, ktore su zvacsa dosledky chemickeho ma biologickeho zamorenia.
Lebo v castiach sveta "zaostalych" tj bez chemie su prakticky este velmi malo zname. Tento fakt sa samozrejme snazia zamaskovat co najlepsie a trva dlho patrat, aby sa clovek k tomu dopracoval. Inac miest , ktore nie su zamorene chemiou a bioodpadom je uz mizivo malo.

RNG

Nuz to takzvane liecenie je velmi smutna zalezitost.
Najprv ti znicia chemikaliami ladviny a pecen, potom ti davaju lieky na odvodnenie, ktore pri znicenych ladvinach samozrejme nepracuju, ale maju zase postranne ucinky, napr na srdce....
Zialbohu tie sucasne oficialne onkologicke pristupy k "lieceniu" su statisticky pramalo ucinne.

Ddana

Lara, viem presne o čom píšeš. Je tam síce iná príčina, ale rovnaký záver. Moja mama zomrela na zlyhávanie srdca a ku koncu aj pečene. Rovnako mala veľké brucho a voda sa blížila k pľúcam, kým jej úplne nepritlačila aj srdiečko. Chodila na striedačku do nemocnice /neustále punkcie a rovnako aj liečba Furosemidom a Verospironom/, posledný týždeň mala veľmi ťažký. Buď pripravená na všetko, ak sa voda blíži už k pľúcam, je to otázkou času. Neustále ma mrzí, že som nemohla byť pri nej, keď zomierala. Uľahči jej posledné dni ako len môžeš. Prajem Ti veľa síl.

lara 39

tak som tu zas len pre informaciu...mozno raz tiez bude niekto potrebova radu...aj ked,kazde telo reaguje na vsetko inak.Tyzden po punkcii nam zastavili liecbu.Vraj to uz nema vyznam,skodi chemo peceni a akurat jej zvysili davku Furon a Verospiron skoro na 3 nasobok.Voda je v bruchu znovu po dvoch tyzdnoch a uz aj zacina na plucach.Bolesti zatial ziadne,aj ked vraj pri chodeni boli brucho.Vyzera,ze sa naplna a bude treba zase vybrat.Uz nejdeme nic riesit.Budeme s nou kolko bude treba a starat sa o nu,aby sa citila ako batola.Sem tam tazko rozprava,akoby suslala,alebo niektori ludia tak hovoria ked maju trosku vypyte.To uz asi odozvy z mozgu.Sem tam krce v prstoch na rukach...Ach jaj.Nech nam ten hore da este nieco navyse.

lara 39

Tak mame za sebou 2 punkcie.Vcera 4,5 litra a dnes 4 litre tekutiny vybrali.Bolo tam az 15 litrov.Vraj sa to zase naplni,tak budeme vraj chodit castejsie.Zajtra nam ju pustia,tak snad na dlhsie...

RNG

Este raz, neberte to ako moje osobne odporucanie, len citovanie uspechu inych s oxidatormi
www.poznanie.sk
Toho isteho by som sa drzal aj ja, keby som si nevedel nijak inac pomoct.
Ale to je len nicenie rakovinnych nadorov alebo infekcii v tele, nie permanentne odstranenie rakovin.Tie sa totiz u zamoreneho tela vratia, ,pokial si telo neodmoris a neposilnis telesnu obranu na nicenie rakvinnych buniek, ktore sa kazdemu vytvaraju cely zivot.

lara 39

Dakujem RNG,
ten clanok je strasne dlhy,tan si precitam zajtra cez den,pretoze teraz by ma to hned uspalo.Ja tu alternativnu medicinu neodsudzujem,moze byt,ze niekomu pomohla.Vela ludi tu o nej popisalo aj chvaly aj hany ale...pri svokre ak nieco podla mna pomoze,tak asi len taky zabijak ako MMS.Zeby som predsa len skusila to kupit?Mozem cez internet?

RNG

Inac oxidacne chkloraty(MMS) dodnes pouzilo uz miliony ludi s uspechom, takze ani desiatky clankov proti na internete to nemozu zamaskovat a ludia to budu nadalej pouzivat s uspechom, pokym alebo este lepsie ked sa to medickemu priemyslu nepodari uplne zakazat, na skodu ludi.
Aj ja sam to mam pre istotu v zasobe, aj ked to pouzijem len ked vsetko ostatne zlyha, lebo poznam hromadu inych prirodnych alternativnych produktov, tj nremusim hned siahat na chemikalie. Tak isto si drzim v zasobe jod, tiez su pokusy ho zakazat predavat, mam roztok betulinu(alkoholicky vyluh z brezovej kory) a samozrejme aj brezovy drevokaz, chagu(hrdzavec sikmy),betaglukany, graviolu, citral, vsetko latky uzitocne pri lieceni rakovin, co v USA nemozem ani otvorenne tvrdit