Ako schudnúť z takejto postavy?

Maoam

ja poznam dost muzov a väcsina leti na zeny s krivkami, ktore sa vedia normalne najest, je s nimi sranda a vedia, kym su a su vyrovnane, divne...asi zijem na inej planete :DD

flegma

Maoam - :D dnes som mala dvakrat velky kus cokoladoveho brownies, tak sa citim ako naspidovana vevericka :D
ale fakt, ze zasnem, co za temy sa tu v poslednom case mnozia.... co ide zas Twiggy do mody?

xxy

no ale ze tam vycapila zrovna sexsymbol minuleho storocia :D trosku zle prirovnanie, pretoze po dame na obrazku slintaju chlapi dodnes :D

Maoam

flegma, ale pekne si jej to napisala

ja som poznala jedneho, co obluboval zeny, ktore vyzerali ako 7-cky zo ZS, ale casom sa ukazalo, ze je to uchyl a na normalnu zrelu zenu uzivajucu si svoje telo, sexualitu a silnu osobnost proste nemal a nebol ani schopny normalneho vztahu a akurat si vybijal komplexy a fical na Pckach so skoro este detmi

flegma

nechudnuca - na to si, prosim ta, ako prisla? robila si anketu? ci v nejakom super zenskom platku to pisali?
v prvom rade, ak chces nieco so sebou robit, rob to pre seba, nie pre chlapov
po druhe, muzi skor uprednostnia zdravu babu, co je plna chuti do zivota a nie vynervovanu, co zije na kave a zistuje, kolko kalorii ma mrkvovy salat...
a z osobnej skusenosti ti mozem povedat, ze ako sa muzom pacia stihle zeny, tak je velmi vela takych, co maju radi pevne baby, ako je ta na obrazku...

nechudnuca

keď mne sa tak páčia uzunké boky a štíhle nožičky, nie veľké stehná, nikdy si potom neviem čo obliecť, je to na porazenie..a chlapi tak či tak pozerajú len po kostičkách a nie na krv a mlieko :((

flegma

a kde tam je hruska? siroke plecia , plny hrudnik a k tomu primerane boky, uzky pas, ja tam ziadnu hrusku nevidim
krasna zenska postava
baby, ved otvorte oci a budte same sebou, nie nejake vychudnute napodobeniny vesiakov z mola...