Ako schudnúť z takejto postavy?

Joo

treba vela behat ,ako som uz pisala dole a taktiez posilnovat ,nakolko tento tip ma problem s usadzovanim tuku v oblasti stehien - zadku ,co nasledne zhorsuje i jej celulitidu .... moc dobre by ti prospelo cvicit insanity ,alebo za pomoci TRX

-odkaz odstránený-

m.youtube.com
a podobne ...... skus si nieco pohladat na nete :)

Maoam

nechudnuca, mala by si zo svojich udajnych nedostatkov vytrieskat dostatky :D
vsak to je super, ze si ina ako väcsina, ci mas potrebu sa prisposobovat väcsine?
nahodou, kazda postava ma svoje prednosti, takze pekne sa sustred na tie :DD

alduin

Preco chces schudnut? Ta zena na obrazku vyzera bozsky,mne sa take pacia.Jedna z vyznamnych kriviek ,ktore robia zenu zenou a tym padom viac sexi je aj siroka panva,pamataj :-)
Hovori Ti nieco onion booty? Tak take ja milujem

nechudnuca

meriam 179cm, no výťah ani nemáme a aj tak bývam na prvom poschodí, psíka som mala, už nemám :(( niekedy sa s tým začnem zmierovať a potom keď mi niekto dačo povie, hneď sa ma to dotkne plus kamošky mám buď miniatúrne alebo vysoké a štíhlunké..ja vždy musím týmto vyčnievať a necítim sa tak dobre..aj keď si idem niekam von sadnúť,, ja sa nejak nepáčim celá ako som...no a plaváreň v našom meste nie je, teraz začne zima, už ani korčule sa nedajú, neviem ako to mám zachrániť

flegma

alebo zrusit vytah a chodievat po schodoch... kam sa da, ist peso... kupit si k stolu fitloptu a pri sedeni za pocitacom hopsat

Maoam

ale zasa vysoka so sirsimi bokmi je iste ovela mensia tragedia ako byt mini a mat siroku panvu, to je uz opticky v tvojom pripadne vyhodne...