Som pedofil

Príspevok v téme: Som pedofil
marek.glbl

Túto tému som tu chcel pridať už pred niekoľkými rokmi, kedy som skutočne potreboval pomoc, no neodvážil som sa, kvôli reakciám ktoré by ma čakali. Dnes je to už iné. Nepíšem to sem preto, aby ma niekto utešil a pomohol mi. Skôr píšem preto, aby som ja pomohol niekomu inému, kto potrebuje pochopenie a usmernenie. Nie pomôcť priamo, ale skôr nepriamo.

Na to že som pedofil som prišiel asi v 12. rokoch. Viete že niečo nie je v poriadku keď sa kamaráti obzerajú po rovesníčkach a dospelých ženách a vy keď prejde okolo 5 ročné dievčatko. Viem že vám je z toho mnohým zle a rodičia sú zdesení, no bolo to tak. Mnoho rokov som sa za to nenávidel a preplakal. Veď som bol monštrum a skúste v 12. rokoch ovládať hormóny. Nikomu som však neublížil a nič sa nestalo. To čo som však prežíval vo vnútri sa však nedá opísať. Najväčší strach som mal z okolia, že sa to niekto dozvie. Podvedome som sa k deťom aj z rodiny správal nepriateľsky. Odháňal som ich a ubližoval im, len aby si o mne niekto nepomyslel že sa mi ich dcérka páči, že s ňou chcem byť kamarát. Síce ako pedofil som mal aj sexuálne túžby, vedel som ich vždy ovládať. Chcel som sa len bližšie spoznať, spriateliť. Pedofília totiž nie je len o sexe. Je hlavne o citovej náklonnosti k ďeťom. Bol to pre mňa neskutočný vnútorný boj. Cítiť jedno a robiť druhé. Bolo to ťažké obdobie ale je to už 10 rokov a mám to za sebou. Ako som však spomenul v úvode, chcem pomôcť podobným, mladým chlapcom a to cez ľudí, ktorí tvoria ich okolie. Cez vás. Ako? Predstavte si nasledujúcu situáciu a odpovedzte si na túto otázku, skúste si na ňu odpovedať možno viac krát. Ak chcete, môžete aj odpoveď napísať.

Predstavte si, že za vami prišiel syn, brat alebo najlepší kamarát. Niekto, kto vám je najbližší. Predstavte si že sa vám rozpačito a zdráhavo priznal že je pedofil a priťahujú ho malé deti. Aká je vaša reakcia?

zdencici

P.daska tak toto je moc co si tu dala.-.....pred cim si ches zakryvat oci a davat ruzove okuliare??..presne tak cakas kym sa nestane to najhorsie???? ona predsa ovela dolezitejsia jak ten co po nej cumi..TO BY BOLO POSLEDNE CO BY UROBIL ABY SA SPRAVAL TAKTO K mojmu DECKU..MAGOR*!!!!!!! ANO NECH SA DA LIECIT..UBOHE DIEVCATKO ...
TOTO KEBY ZE SA TEBE STANE V DECTVE..NESIES SI TO PO CELY ZIVOT...CO PRI VAS TEN CHORY CLOVEK ESTE ROBI PYTAM SA TA...!!!!!!!

zdencici

najsokujucejsi pribeh aky som tu hadam citala :O ...toto si teda skutocne nviem predstavit asi by som sa s takym clovekom rozpravala ako to vnima citi atd....aby sa aspon necitil ze sa nema komu zdoverit

Michael Xgua

Skutečně, média mě silně překvapují, když cenzurují objektivní a vědecky doložené informace.... Takže ještě jednou. Pedofilie není sexuální zneužívání dětí. Dokonce není ani trestná. V zákoníku o ní není ani písmenko. Naopak podle odborných sexuologů (Například Petra Weisse) Většina pedofilů dítě nikdy nezneužije a statisticky z deseti sexuálně zneužitých dětí je pouze jedno zneužito pedofilem. Všechny tyto informace jsou získat, ale velice špatně. Asi nejdostupnější jsou prácě na stránce pedofilie(pomlčka)info(tečka)cz

Leela333

P.daska, to je neuveriteľné, ja by som ho na tvojom mieste nechala už pri prvom raze čo to spravil! Veď ide o tvoju dcéru preboha, čo nerozmýšľaš? Výnimočne musím súhlasiť s Bellou.

Martinka8545

preboha, DASKA to snad nemyslis vazne? vsak to nie je normalne, prvorade v zivote su tvoje deti, a ak si si vsimla ze sa na nu aj inak pozera, nie je co riesit..chudatko, v buducnosti sa moze stat nieco ovela horsie! MYSLI NA DCERU!!!

bella12

P.daska, Tvoj priateľ sa potrebuje liečiť a to hneď. Zbytočné bude Tvoje dohováranie, nech sa to neopakuje. Čo máš robiť? Rozísť sa s ním. Na čo čakáš, kým sa niečo nestane?

Musíš si vybrať - buď dcérka alebo on. Zamyslela si sa nad tým, ako môžu tieto reči a správanie Tvojho priateľa psychicky poznačiť Tvoje dieťa? Pre ňu je to predsa len cudzí muž - nie je to otec! Ona ako každé dieťa potrebuje bezpečný dotyk, bezpečné objatie - a Tvoj priateľ túži po sexuálnom. Má ju každý deň na očiach, čo myslíš, čo sa mu honí v hlave, keď ju vidí? Nebojíš sa nechať ju s ním samú? Ako vysvetľuješ dcérke toto jeho správanie? Ako môžeš dovoliť túto hroznú situáciu? Navyše, keď hľadí za dcérkou (a asi aj za inými dievčatkami), aká je potom jeho láska k Tebe? Stojí pre neho obetovať pokojné a nevinné detstvo Tvojho dieťaťa?

P.daska

sacs
potrebujem radu....mam 9 rocnu dceru ktora sa mi zdoverila ....ze jej moj priatel s ktorym zijem 3 rok a mame spolu 2 rocnu dcerku..ze jej doma ked bola po kupani ukazal penis a vysvetloval jej kde co je...to sa stalo asi pred rokom...povedala som mu ze viac krat nech sa take nieco neopakuje...vsimla som si aj viac krat ze sa na nu pozera inaksie ked chodi v gatkach..niekedy je aj ku nej zly..a teraz po roku sa to zoopakovalo ale tak ze sa jej pytal ci nechce vidiet jeho pipik..ona najpr nic nepovedala ale potom sa jej znovu opytal ze ci nechce vidiet a ze ked jej on ukaze ci aj ona mu ukaze pindulu...pytam sa ci je to pedofil alebo co a ako mam toto riesit...dakujem

natalia123

Je to zaujimavy prispevok. Neviem ako by som sa zachovala, keby som to zistila u mojho znameho, kamarata a pod. ale asi by ma zamrazilo, pretoze s tym nemam skusenosti a zlakla by som sa, ze od toho cloveka mozem ocakavat cokolvek. Aj ked si myslim, ze v provm rade to zavisi od charakteru a povahy cloveka, ako sa k tomu naozaj postavi. A musim ti uprimne povedat, ze ta zato fakt obdivujem, ze si sa s tym naucil zit, brat to ako svoju sucast, bez toho aby si sa stal hrozbou pre svoje okolie...a ze si sa naucil ovladat to, lebo to URCITE nedokaze kazdy. Niekto by z toho zcvokol a bol by nechutny uchylak. No z tvojho celeho prispevku mam pocit, ze si sa k tomu postavil ako chlap so silnou osobnostou, pevnym charakterom a hlavne rozumnym pristupom k veci...a naucil si sa s tym normalne fungovat, aj ked verim, ze to pre teba znamenalo velmi velky vnutorny boj. A neviem si to ani predstavit co vsetko to muselo obnasat... Dakujem, ze si sem napisal Marek, pretoze ked sa s tym niekedy stretnem, budem vediet, ze sa to da zobrat aj takym sposobom.

ivanečenka

Marek, neviem, ako by som to zniesla, je pravda, že o pedofiloch sa nevraví v spoločnosti pekne. Skôr sú známe prípady, kedy ublížili deťom, prípady Tvojho typu nie sú zviditeľňované. Slovensko je veľmi konzervatívne. Ak máš nutnú potrebu to povedať najbližším, tak by to mali akceptovať (a ak im je to podané takto ako tu, tá akceptácia by mala byť istejšia). Myslím, že poznám jedného podobného - dokonca je detský psychológ a myslím si, že jeho záujem sú malí chlapci. Rovnako ako Ty im pomáha v učení a pod. Dúfam, že pri tom zostáva.