obnovenie panenskej blany

marianna

ak si o tom ešte nepočula, v panenskej blane je otvor ktorým prechádza menštruačná krv a zmestí sa tam aj prst, a možno aj dva...

marianna

ale to neznamená, že nie si panna! Prstovaním človek nepríde o panenstvo a takisto ty sama nemožeš vedieť, či si alebo nie si panna takýmto sposobom, to zistíš ak pojdeš ku gynekológovi.

...

marianna: lebo ked si vopcham prst citim az na konci krcok maternice a cestou nie je ziadna prekazka a dokayem tam dat naraz aj 2 prsty...

marianna

..., prečo si myslíš, že už nemáš panenskú blanu? Ako to možeš vedieť, keď si ešte s nikým nespala???? To nechápem...

...

ved blana sa da strati aj inak ako pohlavznm stykom..cvicenim..jazdou na koni...ja ju nemam..a nepametam sa zeby som ju niekedz mala ..a to som este s nikym nespala

sidney

To vôbec nie je dolezite ci fyzicky si alebo nie si panna. Ide o to ako sa citis. Tvoje panenstvo (to co mas vo svojom srdci) ti nemoze nikto vziat. Mne sa stalo nieco podobne ale aj tak mam pocit, ze som o panenstvo prisla az s mojim priatelom. Bolo by lepsie aby si skor navstivila psychologa alebo sa s niekym o tom porozpravala pretoze mozno naozaj potrebujes tu ´blanu obnovit´ ale nie tak ako si myslis. Drzim palce.Pa

jeja

Nerob to! Da sa to urobit, ale aj tak to nebude, ako ta prava! Ci s blanou, alebo bez, bude pre tebe prvym muzom, ked to tak citis, ze to mam byt on "ten prvy," tak k tomu ziadnu obnovenu blanu vobec nepotrebujes!

samotqa

aha... hmm tak nefiem ... skus sa opytat svojej doktorky... mozno bude vediet... budes si to musiet platit sama, to je jasne... ale nemam sajnu, co to moze stat... len aby si potom nemala zase opacny problem... ze nebude moct do teba vniknut... no fakt neviem...

marianna

nuž veď on to vie, až veľmi dobre... ale viete, ja by som rada zažila ten pocit keď je on moj prvý... neviem ako to mám vysvetliť, je mi strašne ľúto, že už to zažiť nemožem... preto sa chcem dať operovať.

mamelut

naozaj čudná otázka, to svojmu priateľovi tak málo dôveruješ, že sa mu nemôžeš zveriť, a musíš sa dať operovať ? Určite to nebude príjemný zážitok. Ak je to tak, potom či je to ten správny na 1x.