Zle ostrihané vlasy

Príspevok v téme: Zle ostrihané vlasy
Nyki

Zdravím :)

Nepoznáte niekto, neaký šampón, tabletky alebo nejaké zarúčené "staré" recepty na rýchly rasť vlasov ? Aby mi rýchlejšie rástli. Ešte včera ráno som sa zobudila z vlasmi po zadok. Krásne, dlhé, zdravé. Poobede som šla ku kaderníčke nech mi skráti o takých 5 cm maximálne a končeky zostrihá do špica. Od nej som šla z neskutočným plačom. Ostrihala mi polovicu hlavy, uplne zly strih a poriedila čo sa dalo. KATASTROFA. Plačem už druhý deň a som zúfalá. Mala som krásne dlhé vlasy po zadok teraz mám ledva poprsia :( prosím nepoznáte niečo čo my pomôže ? :/

Maoam

kabel, ja si vlasy uz par rokov nefarbim, naposledy som si dala urobit jemny melir ale to volako zaciatkom roka a teraz mam uz komplet zasa svoju farbu a nejdem menit nic

no ale podstrihnut by sa zislo, len sa mi nechce ist do salonu

kabel

Ja som take vycinanie na sebe este nezazila, ja som velmi opatrny clovek, co sa skraslovania tyka, takze kadernickam a kozmetickam apriori nedoverujem a pravdupovediac nechat tolke peniaze za to, ze mi skratia vlasy, alebo vytlacia neexistujuce uhry, az mam tvar cervenu ako prezreta rajcina, sa mi nechce...
No a keby som prisla s inym ucesom, tak ma ujo kabel nepusti domov, isto by ma nespoznal.

Maoam

Kabel: no iste ze bola moznost, len som mala obavu, ze budem po tom zasahu holohlava, tak som pockala radsej tie dva roky...:DD
a ked to zacalo odrastat, tak postupne zostrihavat :DD, polka svetla, polka cierna...:DD

Maoam

Xxy a aby bola prca, tak som schvalne nosila potom cierne veci a kupila som si tricko s lebkou vpredu a tak :DD. Ach to bola teda faza ;D, uz ked vydesene hladeli na tie vlasy verzus tvar, tak nech aj na zvysok :DD.

kabel

Maoam, no musela si vyzerat ako zo zahrobia... nedalo sa to z tych vlasov nejako vytiahnut? Vraj su take srandicky na vytahovanie farieb, len problem je v tom, ze sa ti vlasy rozdrobia v ruke na prasok :-D