Zle ostrihané vlasy

Príspevok v téme: Zle ostrihané vlasy
Nyki

Zdravím :)

Nepoznáte niekto, neaký šampón, tabletky alebo nejaké zarúčené "staré" recepty na rýchly rasť vlasov ? Aby mi rýchlejšie rástli. Ešte včera ráno som sa zobudila z vlasmi po zadok. Krásne, dlhé, zdravé. Poobede som šla ku kaderníčke nech mi skráti o takých 5 cm maximálne a končeky zostrihá do špica. Od nej som šla z neskutočným plačom. Ostrihala mi polovicu hlavy, uplne zly strih a poriedila čo sa dalo. KATASTROFA. Plačem už druhý deň a som zúfalá. Mala som krásne dlhé vlasy po zadok teraz mám ledva poprsia :( prosím nepoznáte niečo čo my pomôže ? :/

flegma

xxy - nie je problem, ostrihame, ja som za kazdu srandu :D
kabel - neviem, po kom som to podedila, ale uz aj u mladsej sestry sa to prejavuje...

me.myself

s takymi vlasmi nesmies chodit ku kadernicke. ja mam tiez take a teraz som si dala 5cm podstrihnut, ale mamou. moja posledna navsteva kadernicky bola pred 10 rokmi, ked mi tiez pri podstrihnuti dlhych vlasov spravila ovela kratsie a este aj postupku

xxy

ja som si flegmu predstavila inac, teraz mi to nesedi do predstavy :D sakra.. a kabel mala byt tmavsia :D nic mi tu nesedi :D

kabel

Teraz premyslam, ci su viac sedive ucitelky z deciek, alebo decka z uciek...tusim ani jedna skupina si nema co vycitat. Dnes su skoly take male ZOO.