Dready - ako sa to robi a tak...

Príspevok v téme: Dready - ako sa to robi a tak...
janulienocka

ako sa robia dredy, z akych vlasov sa daju urobit, a co s nimi potom, ked ich uz nebudem chciet? ostrihat, alebo sa daju aj nejako rozpliest? ako sa starate o dredy? ja mam velmi jemnucke vlasy a nic mi na nich nedrzi. chcem si dat dready, len neviem, ci to pojde a ci mi to bude drzat.. a ako sa robia take dready? robi dready niekto v okoli nitry?

Jau

Ahojte dredy som nosila 9 rokov a rozcesala som ich úplne v pohode. Kto má redšie vlásky odporúčam pseudo alebo fake dredy budete mat objem na hlave umýva sa to normálne šampónom naj je zihlavovy alebo je potom ešte jedna varianta afro copiky teraz mám na hlave práve tie.... Pretože ľudia sú hlúpy a ľudí s dredami dosť odsudzujú sama neviem prečo. Prajem veľa šťastia

TANIXK

Dať si preč dredy je celkom jednoduche:) stačí voda, hrebeň a kondicioner :) 1. Namoč dred do vody
2. postupne na neho dávaj vrstvu kondicioneru, počkaj 5 min kým sa ti kondicioner vsiakne do dredu a umy si ho,,
opäť postupne pridavaj vrstvu,počkaj a umy a tak dookola pokial z neho nebude vlas:) nakoniec poriadne rozčeš:)

kayo

Fraise uz len ten nazov do pice. Si uplna chudera alebo chudak nevim mam ta pici ale asi si na tom dost blbo ked sa ti volaco hnusi a pritom sem jebes tristomilionov prispevkov samozrejme furt o tom istom:):). Smiesne more kolko mas rokov?? Jaaj zivot s rozumom je tazky lebo sa kazdy den musis vysporiadat s ludmi ktori ho nemaju. Uz si si nazor(primitivny)povedal/a tak sa pakuj. Pytala sa nieco ine......

kayo

Fraise uz len ten nazov do pice. Si uplna chudera alebo chudak nevim mam ta pici ale asi si na tom dost blbo ked sa ti volaco hnusi a pritom sem jebes tristomilionov prispevkov samozrejme furt o tom istom:):). Smiesne more kolko mas rokov?? Jaaj zivot s rozumom je tazky lebo sa kazdy den musis vysporiadat s ludmi ktori ho nemaju. Uz si si nazor(primitivny)povedal/a tak sa pakuj. Pytala sa nieco ine......

0vecka

som zvedavy ze ako sa daju umyt... to ej asi ako keby mal niekto umyt koberec... inak tych dredov je viac kusov raz som videl ako to robil jeden typek znamemu a nieco mu do nich mazal... roztapal to zapalovacom a mazal do tych vlasov.. inak neviem preco su tak vsetci proti tomu. Urcite lepsie ako pirsing alebo tetovanie... proste vlasi sa odstrihnu a je to....

dr.ZHOR

Zdravičko,chcem Vás požiadať o informáciu: Neviete mi prosim Vás poradiť niekoho,kto robi na Slovensku dredy?najlepsie v okoli-Topoľčany,Nitra alebo druha strana Partizánske,Prievidza,Trenčín..ja som z Topoľčan,tak preto..ale nemam problem dobehnúť do tých 100km..;-) bol by som veľmi-veľmi VĎAČNÝ,keby ste mi niekto poradili alebo poslali nejaky kontakt,aj sem do fóra a este lepšie by to bolo na Gmail:Slovák.Pavol.1@gmail.com alebo SMS-tel.čislo: 0949 200 001
Este raz vopred veľmi pekne dakujem ;-)