Ako davkovat GSE, oreganovy olej a kokosovy?

Lucia1986

Dobrý deň, mam zistenú candidu v ušiach, dnes som si uši natrela zvnútra oregánovým olejom keďže som sa nikde nedočítala, že sa nemôžu postihnutémiesta aj priamo natrieť a uši ma začali po natretí strašne bolieť a páliť, už som to aj vymyla vodou ale stále to veľmi páli. Myslíte, že mi to môže uškodiťalebo je to len normálna reakcia? Ďkaujem za odpoveď.

RNG

Emsakom, spalda je plna skrobov, ktore sa za par minut v zaludku zmenia na cukry.
Tj ziadne zdroje skrobovin pri proticandidovej diete!!!
Az potlacis candidu, potom mozes jest aj mucne produkty ale ovela menej, nez predtym inac sui tu candidu znova vyoestujes. A podla moznosti len celozrnne, dokonca s pridavkom mikrovlaknin, lebo si chces podporit probiotika, a nie ine kultury v crevach.

emsakom

Chcela by som sa spýtať, či môžem variť jedlá ktorých základom je múka,len by som bielu múku vymenila za špaldovú,...atď, alebo iné Ďalšie čo sú v ponuke, celozrnné. To sa môže pri candide? ĎAKUJEM

RNG

candida je vysledok stravovania sa s prebytkom cukrov a bielych muk nedostatkom mikrovlaknin. Clovek si vlastne candidu sam vypestuje nespravnou stravou. Ako proti candide rychlo najdes cez Google.sk pod rng, candida. Ako sa ma clovek stravovat, aby sa mu nevratila spat je jest malo cukrov a vyrobkov z jemnych muk, kazdodenne brat zmes mikrovlaknin, aspon 15 gramov a z casu na cas si nasadzat kvalitne probiotika. Pod kvalitnymi probiotikami myslim take zmesy, co su tepelne a kyselinovo odolne, aby sa tie probiotika dostali zive do criev v co najvacsom mnozstve.

emsakom

Dobrý deŇ, RNB, chcem sa spýtať, aké dávky kokos. oleja, oreg. oleja, a ešte čo ďalšie by som mala užívať, ak mi diagnostikovali CANDIDU, ktorú mám skoro všade, na všetkých orgánoch, aj vnútorných, boreliu taktiež, zlatého staphilococa, adeno virus. Moje deti to maju určite nakoľko sa candida prenáša cez placentu, aké dávky by som mala dávať im? A chcem pripomenúť že asi tak 1 týždeň, užívam 2 tabletky serapeptázy ráno nalačno. Môže sa to kombinovať? ĎAKUJEM

adoree

RNG,

dakujem za odpoved.
NAC som tiez objednala, ma to vela inych ucinkov ako som sa docitala.
Mojej dcere (7 rokov) dnes diagnostikovali streptokoka a nasadili antibiotika- ZINAT. Da sa toho zbavit aj priridnejsou cestou? ALebo aspon nieco k tym antibiotikam uzivat, okrem probiotik?

RNG

Zabudol som spomenut aj NAC(acetyl cysteine) co je odmaskovac a odhlienovac zaroven a odmaskovane infekcie sa daju ovela lahsie znicit, pricom NAC je len forma aminokyseliny, tj zivina pre nas.

RNG

Inac cim viac antimikrobialnych beries, tym sirsie spektrum skodlivych mikrobov znicis.
Doplnky sa spravidla medzi sebou "nebiju", len neber probiotika(dobre mikroby) s antimikrobialnymi latkami dokopy, ale daj medzi ne par hodin pauzy.
Ja beriem hocikedy, ked citim, ze na mna nieco lezie naraz aj vacsie davky vitaminu C a D-3, aj roztok citricidalu, kapsule oreganoveho oleja, extrakt z olivovych listov, niekedy ajk antiviralne ako chaparal, Sangre de Grado a dokonca to striedam aj s monolaurinom a berberinom.
Takze kym by lekar zistil, ake nakazy v tele mam tak su medzitym uz znicene, bez ohladu na to, s cim to zacalo.