Citlivosť na magnetizmus zeme?

Príspevok v téme: Citlivosť na magnetizmus zeme?
lea

Prosím vás,môžem byť tak citlivá?
Ak vnoci spím otočená hlavou na západ, VŽDY sa zobudím na to,že mám stŕpnutú až odumretú ruku!!!
Nikdy ma nenapadlo,že ide o to,na ktorú stranu som otočená.Až kamarátka mi poradila,aby som si sa otočila hlavou na východ a odvtedy nemám problém!
Kvôli čomu som tak precitlivená?
Kde bude v mojom organizme problém??
Je to lymfou? Cievami?
Ako malá som také nič nezažívala.
Mám ísť na nejaké vyšetrenia,alebo je to normálne,že som citlivejšia na magnetizmus zeme??
Vadí mi to,nie je to nič príjemné,keď musím stále skúmať svetové strany,alebo keď sa nevyspím kvôli rukám.
Poraďte,PROSÍM.

lea

a,syma,čo sa týka chrbtice,neviem,v akom stave ju mám,ale často si ju "vypraskávam". Povykrúcam sa na všetky svetové a vypraskám si stavce.Robím si to aj s kŕčnou chrbticou.
Neviem,či je to dobré,jedna lekárka mi povedala,že si aspoň nemusím ísť k lekárom keď si to spravím doma. Niekto vraví,že by sa to nemalo!
Mne sa to dá aj niekoľkokrát denne.

lea

ja stále ležím na ľavej strane,alebo na chrbte, nech už spím akokoľvek otočená. Myslím,že s tým to nesúvisí. Minule som sa zobudila so stŕpnutou rukou a to som ležala na chrbte.Rozcvičila som ju,a znovu zaspávala na chrbte,ale ešte som ani nestihla zaspať a už mi tŕpla zas,tak som radšej prehodila hlavnicu a bez problémov spala až do rána.
Dúfam,že mi k tomu nejaký lekár povie niečo múdre.
Dám vedieť.

syma

ak si ležala pri zmene svetovej strany na druhom boku, a prestalo, tak to bude súvisieť s chrbticou,návšteva lekára a zrejme aj neurologa

Alternativa

Tvoje prejavy mozu byt aj od chrbtice. Len nechapem, ako s ich odstranenim suvisi hlava na vychod. Jasne, ze popis lekarovi aj trpnutie ruk. Co by som za to dala, keby moje trpnutie ruk otocenim hlavy na vychod skoncilo. Daj vediet, co Ti lekari povedia.

lea

ešte som nebola,ale mám to vpláne.
Moja lekárka ma posiela kvoli ľadovým rukám na cievne,reumatológiu a neurológiu.
Vraj príčina môže byť niekde v týchto možnostiach.
Keď tam budem,spýtam sa aj na tŕpnutie.Len dúfam,že tam nebudem vyzerať ako...,kt.sa zapodieva takými hlúposťami.

Alternativa

Ahoj Lea,
"že to može byť cievna porucha,kt.sa prejavuje aj citlivosťou na magnet.zeme"
na Tvoju otazku neviem odpovedat. Pravdu Ti poviem, mna by takato kombinacia urcite nenapadla. Uz si bola na vysetreni? Cievne vys. nie je komplikovane ani bolestive a budes mat istotu.

lea

ja som akosi celkovo citlivá.Pozerám na kolotoč a je mi zle od žalúdka, dokonca ked niekto rozpráva o nejakej chorobe alebo čítam o nej,tak do týždňa máj jej príznaky,hoci o nej vôbec nerozmýšľam.
Nar.čítala som o vychýlenej sánke a nato sa mi začala zasekávať uprostred rozprávania!!
Casto mi je zle,a ani neviem z čoho.Rýchlo to prejde,tak tomu nevenujem zvláštnu lekársku kontrolu.
Alternatíva,to s tŕpnutím ruky sa mi nestáva od narodenia,začalo to keď som mala asi 20.
V zime mám až fialové ruky,veľká bolesť,
neprekrvené,preto myslím,že to može byť cievna porucha,kt.sa prejavuje aj citlivosťou na magnet.zeme.
?????????
Možem mať pravdu?

Alternativa

Citlivost by som nehodnotila ako problem a vobec nie zdravotny. Viem, ze moze to byt aj otravne. Ludia maju rozne "dannosti". Napr. ti, co sa narodili pocas splnu Mesiaca, su citlivejsi na jednotlive fazy Mesiaca. Zober to tak, ze telo Ti dava informaciu, co je pre Teba vhodne. A to je fajn, neries to ako problem ale vyhodu. Skus si napr. na novom mieste najst polohu podla svojej intuicie, nezistuj svetove strany.

mia

Ja som počula,že keď je blízko rieka,treba spať v smere toku,alebo nohami kolmo k nej.
Ale či taká citlivosť je poruchou,to by zaujímalo aj mna!
Možno niekto niečo vie!!