Oblečenie

Anex

Prídi do našej kamennej predajne a uvidíš...

anexmoda.sk

facebook.com

Dámske, pánske a detské oblečenie - úpletové šaty, dámske blúzky, dámske tričká, tričká, dámske svetre, mikiny, sukne, nohavice, rifle a mnoho ďaľších kvalitných vecí ...

eve21

ahojte este stale riesim tu dilemu s velkostou informovala som sa totiz u jednej pani na mimibazare lebo som si chcela kupit koselu velkosti xs a tak som tu pani poziadala aby mi odmerala sirku a dlzku tej kosele a bohuzial podla toho co mi napisala by mi ta kosela xs bola velka lebo podla rozmerov to sedelo skor na s-ko,
ja som vysoka cca 160cm, obvod cez prsia mam 81cm pod prsiami 70, pas 61 a boky 89cm myslite ze to xs bude pre mna idealna volba? planujem si kupit viac veci a nechcem aby mi to vsetko bolo velke alebo male

eve21

sydney ked tak premyslam nad tymi velkostami tak blubery ma asi pravdu, mozno si sa naozaj orientovala podla tych detskych velkosti lebo ja som vo velkostnej tabulke pre zeny (bettys)nasla toto: ze velkost
xs = velkosti 6-8(anglicke cislovanie),
36-38(europske cislovanie) a obvod cez hrudnik ma byt pri velkosti xs 80-84cm takze by to malo byt take iste ako xs u nas

sydney

eve,co sa tyka vlekosti tak bacha! tam je posun aj o dve cisla - ja bezne nosim M, ale hentam mi aj L bolo tesne a male :/

JahO_Odka

Ja mám károvanú podšitú košeľu od Hollistera. Kamarátka mi ju priniesla ako darček z ciest.
Síce to nie je môj štýl, tá košeľa by sa hodila skôr pre cowboya, ale je veľmi kvalitná :) Teplučká, mäkučká a rada ju nosím aj keď ako som spomínala, nie je môj štýl :)