Zápal ľadvín? problémy s menzesom

Príspevok v téme: Zápal ľadvín? problémy s menzesom
dejka0

Zdravím, celé dni sa len stresujem, tak som si povedala, že napíšem sem a dočkám sa možno nejakej dobrej rady. Tak koncom augusta sme s priateľom mali sex, bol nechránený, ani neviem, či mu náhodou neušlo. Ešte koncom toho augusta som mala dostať menštruáciu, okolo toho 29. alebo tak. No nedostala som. A ani na ďalšie dni. To sme už s priateľom šaleli. Asi po týždni som bola rozhodnutá, že zájdem na gyndu alebo si kúpim tehotenský test. A zrazu som to deň na to dostala. Strašne sa mi uľavilo, menštruácia mi trvala ako obvykle 5 dní a bola veľmi veľmi silná. Od poslednej m. sme sex mali, ale už našťastie chránený, myslím, že bolo všetko v poriadku. Posledné dni som chorá, mám angínu, teplotujem a navyše si to odskákali aj moje kríže-ľadviny, ktoré ma prvé dni dosť pobolievali. Zašla som ku obvodnej lekárke, tá mi predpísala antibiotiká a poslala ma na rozbor moču. Tak som tam bola, na druhý deň som šla za obvodnou, či jej poslali výsledky. Poslali jej, mala som krv v moči, obkecala to s tým, že krv je tam preto, že mám pred menštruáciou, že celkovo to sú výsledky moču pred menzesom, a tým to haslo. Tak ja som si znova len odfúkla a teraz ležím doma a doberám tie antibiotiká, čo som dostala na angínu. No kríže ma aj tak stále pobolievajú, síce to už nieje tak strašná bolesť, ale bolia. Keď chodím,tak cítim ako ma to tam tak slabo pichá. Na internete som si niečo preštudovala, že krv v moči je príznak aj na zápal obličiek alebo močových ciest. A v týchto dňoch očakávam menštruáciu a k tomu všetkému mi po rozume zasa behá, či by som náhodou nemohla byť aj tak tehotná, veď niektoré majú menzes až do 4.mesiaca. Alebo by to doktorka z toho moču zistila? Čo s tými stále boľavými ľadvinami ? neviem tej doktorke nejak neverím.