Otec ma inu.

Príspevok v téme: Otec ma inu.
igor369

Zdravim, uz dlhsie mam z tejto veci psychicke problemy, aj ked to navonok nedavam vediet, no moja mysel je uplne zdeptana, smutna atd. Uz dlhsiu dobu cca 2 roky som si nestastnou nahodou vsimol v otcovom mobile SMS trochu ineho charakterku, no najprv som tomu nedaval velmi velku pozornost, myslel som si, ze ma mozno nejaku dobru kamaratku alebo nieco ine, no zacal som si vsimat, ze smskuje coraz viac, a videl som ho aj ako chodi vonku telefonovat, tak som schvalne siel viackrat k nemu, a ak ma uz videl priblizovat sa zlozil. No nepocul som ani raz, o com rozpravaju. Teraz vidim, ze si pisu len skratkami resp. zaciatocne pismena, no kazdy trochu inteligentnejsi, co vie o co sa jedna to rychlo rozlusti. Problem je v tom, ze k mame sa nesprava nijak zvlastne, teda aspon to tak vyzera, ze ju ma stale rad. Pisal som aj tej slapke emaily, o tom, ze viem, ze ma nieco so zenatym muzom, a ci jej nerobi problem rozbijat rodinu, no vzdy mi napisala, ze vsetko je v poriadku a ze s nikym nic nema (nepisal som jej, kto som, aj ked sa na to pytala). Dnes som schvalne nechal na jednom mobile nahravat zvuk, no pocul som len \\\"Nerusim milacik?\\\" potom sa niekde vzdialil a uz viac nieje pocut nic. Velmi ma mrzi tato skutocnost, nakolko sme boli velmi stastna rodina, ale toto ma fakt neskutocne depta. Nemam sa ani s kym o tom porozpravat, mame to hovorit nechcem, sestre tiez neviem, ci to mam povedat, lebo obavam sa, ze ak jej to poviem, uz to nikdy nebude medzi nami to, co predtym a ja som taka povaha, ze dokazem odpustit kazdemu vsetko. Kamaratom to tiez nechcem hovorit, hanbim sa za to a bojim sa, ze si potom o mne budu mysliet nieco ine. Tak to drzim v sebe, co mi nerobi velmi dobre, a nvm, co mam robit. Mate (mali ste) niekto podobny problem? Viete mi nejako poradit? Dakujem.

igor369

Myslel som si, ze aspon nieco si z toho zoberie, ked som mu to nedelu, ci kedy vravel o tych SMSkach. No zjavne nic, ach jaj :(

jumbák

Len sa neboj a pekne mu to vytmav. Na tvojom mieste by som doňho potom aj rýpal. Aj keby ti dal za to facku. Neskôr pochopí ako veľmi Vám ublížil.

pekarka21

Igor,
necitala som sice cele pripevky ale presne viem,o com hovoris.
tiez som cca dva roky do zadu nasla v ocovom mobile smsky,pocula telefonaty,atd.
Porozpravala som sa o tom s priatelom,aj ked je to sukromna tema a tazko sa mi o tom hovorilo aj kamoske som povedala,kedze sa jej rodicia v tom case rozvadzali..vedela ma pochopit.
Nakoniec som sa o tom porozpravala aj s ocom,nepriznal sa na prvy ani drukyhrat ale ked videl,ze viem meno(sak niesom hlucha) ze ma deti..tak to vysypal...
mne sa skratka nepacilo,ako jedna u ans doma,ze vsetko ok a spoza rohu uz ma inu...prestala som s nim komunikovat ale nie na dlho,mame to bolo podozrive.kontaktovala aj ona mna no...zrusila som ju ejdna radost.nakoniec sa s nou (vraj) rozisiel.je pravda ze je teraz omnoho viac doma,nechodi podozrivo casto ku "kamaratom" a pod.....drzim prsty nech to nejak poriesit..isto sa s nim porozpravaj,ked to neprizna pritlac nanho....ja som to moc nevedela,hned som sa rozplakala :/

igor369

Dakujem za rady.

doubledog: Ano viem ti to potvrdit uz teraz na 100%, ze ziadna moja zena sa nebude musiet bat, ze som neverny. Bud by som jej to na rovinnu povedal, alebo by som to nespravil. Nedokazal by som zit s pocitom, ze som spravil nieco take, a ona by to nevedela, a co by nastalo ak by to nahodou vyslo na povrch. Viem aky som. Jedine, ze by som sa zmenil o 180 stupnov, co silno pochybujem. Takze asi tak.

levíča

moja naj priateľka začiatkom roka sadla k počítaču, kde nechal otec otvorenú svoju schránku. akurát písal svojej milenke. musel odbehnúť na wc, tak sa ona dostala k tej korešpondencii. povedala mi o tom až neskôr, veľmi ťažko to znášala. nemohla sa sústrediť na učenie, odišla zo školy - študovala v druhom ročníku na vš. a čo je oveľa horšie, trápila sa tak, že vážne ochorela. možno sa to niekomu zdá prehnaná reakcia, ale ona je veľmi citlivý človek a otca mala veľmi rada. no a teraz má ochorenie, z ktorého sa nedá tak ľahko vylízať. otec už o tom vie, ale tvári sa vraj že sa nič nedeje. a že nie on je vinný, ale ona - lebo čítala cudziu korešpondenciu.
neviem, ako jej pomôcť, lebo sa úplne uzavrela a nechodí ani von. je mi to ľúto a takýchto chlapov by som vyviezla na ostrov a nechala ich, nech si tam robia dobre sami medzi sebou. načo sa takí muži vôbec ženia? čo naozaj nemajú štipku zodpovednosti? myslia si, že sú na svete len pre zábavu?

doubledog

mame o tom nehovor, ona o tom skoro urcite uz teraz vie, ale tvari sa ze nie.
prve zakladne pravidlo, ktore sa musis naucit je: zeny chcu byt klamane, tak im to nekaz pravdou.
ak to vytiahnes, bude to musiet riesit a vsetko sa pokazi.
s otcom si pokecaj, ak mas na to gule, ale moc by som od toho necakal - pudy clovek nevie ovladat, a to najma vtedy nie, ked sa uz rozbehli.
ked ho pritlacis, tak ohovori tvoju mamu a dozvies sa veci, ktore vediet nechces.
pretoze dalsie zakladne pravidlo znie:
muzi nie su verni.
a nebudes ani ty, bez ohladu na to, co si teraz myslis.
najlepsie bude, ak to nechas tak a nebudes sa do toho pliest, pripadne ak chces nieco spravit pre rodinu, nauc otca mazat smsky.

sexicek

Kazdy normalny muz potrebuje lasku zeny a sex.
Asi mu to s mamkou velmi neklape, no to sa stava hlavne muzom po 40.
Ak si chlap, tak sa s nim o tom porozpravaj. Ak Ta ma rad, urcite Ti to vsetko spravne vysvetli.

Lukas107

LenaLena: naprosto souhlásím, nej nej nej řešení, pak až by otec přišel domů tak by se asi pěkně divil jak to všichni najednou vědí a nestihl by říct ani půl slova a už by byl i s kuframa na ulici, pak už by bylo na něm zda zůstane s tou štětkou nebo jestli se umoudří a začne prosit a chtěl by se vrátit, ale to už taky záleží na mámě jestli by mu dokázala odpustit atd atd :) držím ti palce, hlavně se drž ikdyby se dělo cokoliv ;)))