Ako odnaučiť babku pozerať telenovely?

Príspevok v téme: Ako odnaučiť babku pozerať telenovely?
Sliedic

Mám starú mamu, ktorá denno-denne pozerá seriál Sila lásky a od televízora sa nevie odtrhnúť ani vtedy, keď príde návšteva.

Napíšte, ako ju od toho odnaučiť, pretože ten seriál jej nič dobré neprinesie, scenár je strašný, dialógy otrasné, ona je potom tak vynervovaná a vystresovaná, čo sa tam dialo, že jej to pokazí celý deň. Je to ako droga...

zuzi74

vsak tu pise, ze babka je vynervovaná a vystresovaná, že jej to pokazí celý deň...je ine pozerat serial, vypnut a viac nan nemysliet a ine ked by mi mal pokazit cely den...si myslim, ze toto by viacerym vadilo...

Carie

Kazdy ma nejake zaujmy a hobby. 90-rocna babka uz toho vela nemoze, nemoze chodit na turistiku, do barov, mozno uz skoro vobec nemoze chodit, tak si nasla inu zabavku a pozera telenovely. Nevidim na tom nic zle.

AlgunO

Tvoja babka sa dožila krásneho veku, závidím ti, pretože ja babku bohužiaľ nemám 12 rokov, veľmi mi chýba. Nesťažuj sa, a užívaj si chvíle s ňou, mňa by bavilo počúvať ju, ako sa smeje, nadáva...A nehnevaj ju)! :D:D

zakusok

Bud rad ze pozera telenovely-az prestane pozerat chystajte pohreb.
Krasneho veku sa dozila.Nech jej sluzi zdravie nadalej.

winki

Prečo jej to chceš zakázať? Je to jej zmysel života preboha a čo? ty cumíš denne do monitoru pc a vadí to niekomu?

Moja babka s dedkom mali denný rituál ked pozerali spolu telenovely asi dve hodky a vtedy ich nic nezaujimalo a co????? ty keď pozeráš dobrý film nebol by si nasratý keby ta niekto vyruší???? Nehaj ju na pokoji.

Sliedic

Kravina: "nech brouka zit.

Keby ma vnuk buzeroval,co mam robit a co nie,tak ho radsej prizabijem.

Co ta dotoho, ma 90 a ty jej nieco budes zakazovat. prezila 2 vojny, trapenia vyse hlavy a ty jej teraz budes zakazovat nejaky pribeh. Ze sa nehanbis.

Naopak jej uvar caj, pohlad ju ,nech sa tesi, nech je spokojna a nech aspon na starobu ma pokoj."

Prosím ťa, KDE som napísal, že jej to zakazujem kukať? Prečo reaguješ na niečo, čo si si sám (sama) vymyslel(a) ? Napíš, za čo by som sa mal hanbiť, za to, že som položil jednu otázku?

Nikomu nič nezakazujem, ani neprikazujem. Táto téma sa trošku zvrhla na niečo iné, čo tým bolo myslené.

Ďakujem všetkým, ktorí normálne poradili a nevkladali do úst druhému to, čo netvrdil.

deniki

Nechaj ju, nech to pozerá, veď aj ta to nejde od rána do večera, tak čo chceš? Dajte jej svätý pokoj, už dávno nemá taký plnohodnotný život ako ty, tak buď rada, že ju aspoň niečo zaujíma!! Preboha...

shy

Jediný zmysel jej stareckého života a ty jej to chceš zobrať?

Nechaj babku žiť a akurát ju môžeš len trocha usmerniť (prepnúť občas na discovery channel a tak) ;)

2bodka

Bud rad, ze je 90 rocna babka este pri rozume, skus jej zobrat nieco, co ju bavi a zacne sa pomaly opustat.. to chces?
zazila som to na vlastnej kozi, ked cloveka prestalo vsetko bavit, ziadny zmysel, potom zacal "odchadzat" mozog...
Radsej telenovelu ako vidiet toto, ver mi.

RNG

Ked juto prilis znervozni daj jej na ukludnenie 2 x 200 mg L-theaninu, to je ukludnujuca aminokyselina zo zeleneho caju. Pripadne na zlepsenie cirkulacie nattokinazu a antioxidanty ako vinpocetin, huperzin,PAC z hroznovych semienok, a samozrejme vyborny protizapalovy antioxidant, velmi ucinny proti Alzheimerovej chorobe a roznym zapalom co trapia starych ludi+ curcuminoidy s bioperinom