Precco ma to stve?

Príspevok v téme: Precco ma to stve?
zuzja12

ahojte, chcem sa poradit..mozno len vyzalovat..preco ma stve,ze moj ex(ktoreho som aj tak uz nechcela) sa stretava,pise, komunikuje s inymi babami?? preco mi to neni jedno??ved ho nemilujem,nechcem...je mi protivny...a aj tak...neviem si predstavit,ze ho uvidim s novou frajerkou..ta predstava ma zerie...mam 27, nie som male decko..ale spravam sa tak...poradte mi..podelte sa o to,co by mi pomohlo...sme uz pol roka rozideny, kvoli tomu,ze on chcel rodinu a venovat sa kariere a nie mne..

arman

Co by ti pomohlo?
Asi pochopit knihy Miguela Ruiza, ucenia toltekov, a vypudit negativne veci z tvojich myslienok, emocii, zbavit sa energetickych parazitov, ktori su zodpovedni prave za taketo nevysvetlitelne veci, ktore sposobuju v zivote cloveka negativne veci a oberaju ho energiu a radost.

zuzja12

Maoam,
dakujem si velmi mily(a), ako citam v diskusiach,tak vzdy tak pekne poradis,vies sa vzit do dusi druheho cloveka.. :) a je to pravda,myslela som si,ze sa som mnou rozisiel,tak ako ja s nim...na oko...na dva tyzdne...a ze potom bude zase pekne...ja uz som sa aj snazila pekne spravat...a uz nam to zase zacalo aj klapat,snazila som sa byt tolerantna na jeho pracu, nevycitala som mu,ze zostava dlhsie v praci..a potom buum..rozchod...kasle na mna...ako keby sme spolu boli tri mesiace a mali 16 rokov...najviac ma stve,ze ja sa trapim a on si uziva...toto leto dohnal asi vsetky tie leta,co musel byt so mnou... :( a preto mu neveim dopriat...neviem byt lahostajna k tomu...to su ti chlapi fakt take bezcitne svine v tomto?zahodia take roky len tak mavnutim oka?

Maoam

pozitivne na tom je, ze mas len 27, skoro vsetko pred sebou..

ber to ako dobru skusenost, na zaklade ktorej sa budes vediet v buducnosti zariadit inak, ak narazis este raz na nieco podobne

Maoam

hm, asi si uvedomit realitu a fakt, ze si svoje city povazovala aj za jeho, teda ze si vychadzala z toho, ze citi rovnako, ako ty a je to pre neho rovnako dolezite, ako bolo pre teba

odmietnutie boli a ty si este aj bojovala o jeho priazen, neuspesne, takze tvoje ego dostalo tiez velmi zabrat

zuzja12

mate pravdu..co mam teda robit??klasika cas??nechapem ako tak skoro na mna mohol zabudnut...v lete by sme mali 6 rokov,co by sme boli spolu...

Maoam

protirecis si, pises, ze ho nemilujes,nechces, je ti protivny..ale niekolkokrat si sa snazila o to, aby ste sa k sebe vratili ;-)

mas v sebe na neho hnev, ale v skutocnosti ti vobec este nie je lahostajny

si v tom stale emocne involvovana, preto ta to stve

Magy

zjavne ten rozchod bol nasilnym ukoncenim z jeho strany - preto kdesi vnutri to prepojenie medzi vami je stale neprerusene, minimalne z tvojej strany a na svojho partnera ziarlis. inymi slovami - tvoje vnutro sa stale nezmierilo s tym, ze ste sa rozisli, aj ked navonok sa snazis tvarit inak. snazis samu seba presvedcit, ze ho nemilujes. ale tak to zjavne nie je. lebo nie su nam lahostajni len ti ludia, na ktorych nam zalezi, prip. ktorych milujeme.
pokial by si bola s rozchodom zmierena a vyrovnana, neriesila by si ho.

aurora666

poznam...chalani ktori do mna boli zalubeni si nasli frajerky a mna to stvalo, aj ked som ziadneho z nich nechcela, alebo ma stvalo ze niekto koho som ja nechcela ma nechcel, proste len som si chcela nieco dokazat...jesitnost, samolubost? :)

zuzja12

mas pravdu, nedoprajem mu..ale neviem mu to dopriat...proste ma stve, ze sa so mnou rozisiel..ze to nechcel riesit..ja som mu davala vela sanci na to,aby sme sa k sebe vratili...