Čo môže byť príčinou?

Príspevok v téme: Čo môže byť príčinou?
xx_yy

Menštruáciu som mala naposledy 15.7 .. odvtedy nič,od 1.8 som sa konečne začala normálne stravovať takže som nabrala naspäť na moju pôvodnú váhu ( mala som problemy s ppp - pol roka - pocas ppp som mala mestruaciu pravidelnu )
teraz jem normalne,pribrala som za mesiac cca 3kilá ,vela cvicim a snazim sa zdravo jest.
obcas citim v podbrusku tlak,bolest ..ale nikde nic ..
čo môže byť príčinou ?
neviem čo robiť teraz.
mám 16r.

xx_yy

neviem ozaj .. myslite teda,že by to mohlo byť v tom,že som pribrala? Teda, za mesiac som dala hore cca 4kg , teda na svoju povodnu vahu .
Rozmyslam,ze pockam do konca septembra,a ked nic..potom by som zasla k lekarovi .. nemoze byt neskoro ?
Vlastne ani neviem co mi hrozi ..

Dadula56

Najlepsie bude ist na gynekologiu, aby sa vylucilo nejake ochorenie. S najvacsou pravdepodobnostou za to moze PPP, cize sa nestresuj zbytocne, ono sa to samo upravi. Dalej jedz zdravo a telo si s tym poradi samo, ak to bola z priciny PPP.

Magy

prudke vykyvy hmotnosti ci zivotospravy maju vplyv na menstruaciu, to je potvrdeny fakt, nic nenormalne ani neobvykle.
predpokladam, ze pohlavne este nezijes, takze ak z tejto strany nic nehrozi, pockaj este tyzdne/dva a potom chod na gyndu.