Uzka pošva - panenska blana

Príspevok v téme: Uzka pošva - panenska blana
stalepanna

Dnes som bola na gynekologii s problemom ze pri pokuse o sex to strasne bolelo... skusali sme to vselijak ale napriek tomu dnes mi gynekologicka povedala ze panenska blana je stale cela a ze mam dost uzky vchod do posvy a ze prvy sex ma urcite bude dost boliet... poradila mi zacat pouzivat tampony ale ze ak sa pohlavny styk nepodari je mozne blanu odstranit chirurgicky...

mal dakto podobny problem ? ako to postupne roztiahnut ? iked ma frajer prstoval tak vzdy mu tam vosiel len jeden prst aj to s bolestou :( neviem si uz uzit ani vzrusenie ak mam pravdu povedat cely ten sexualny zivot sa mi pomaly aj znechucuje ked na to nemam strasnu chut tak to ani nevydrzim lebo ta bolest je silnejsia ako to vzrusenie...

chcem viest normalny sexualny zivot ale zasa chirurgicky si rezat panensku blanu dat nechcem... poradte mi dakto prosim

tiežpanna

pre "taanniiaa":
Je to o tom, nabrať odvahu ísť s tým na gyn. Ja si práve hľadám prijateľnú lekárku a dúfam, že to bude chcieť urobiť v lokálke.Ak nie, tak na tom padám.
Najhoršie je, ak človek nemá motiváciu, lebo dať si to robiť len tak, je dosť stresujúce. Ak žena nemá priateľa, ktorý to s ňou myslí vážne, nemá to pre koho riešiť.A naviac, ak si žena prejde niečím takýmto, stráca posledné zbytky nádeje a vlastného sebavedomia. To sa ťažko vracia späť. Držím palce!

tragedia

co ja viem? mozno su posrati?
zda sa mi nezmyselne vylucit vztahy zo svojho zivota kvoli pevnej blane, ked sa to jednoducho da vyriesit

tiežpanna

pre: "tragedia"
Keď je to tak kratučké a nenáročné, prečo sa to lekári boja robiť v lokálke a vyžadujú narkózu a 1-3 dňový pobyt v nemocnici???

Taanniiaa

ahojte, ja mam tak isto tento problem len s rozdielom, ze som s tymto problemom nebola u gynekolgicky. tak isto som uz starsia a nic, skusala som mat sex uz s niekolkymi muzmi a ani jednemu sa nepodarilo do mna vojst.ked ma palcoval, tak isto len jeden prst a hrozne to bolelo, bolest bola silnejsia ako vzrusenie. tampon sa mi da zaviest normalne, aj ten najhrubsi ten 4kvapockovy. som zufala uz si ani nehladam znamosti nic... ziaden chlap to este nepochopil... som z toho psychicky na dne.

picsulus

urobi ti to v narkoze, ale iba malu dierku čiže zvyšky ti tam ostanu tej blany a aj potom gynekolog len opatrne vojde dnuka mne len s nejakým pristrojom rukou nie.a vieš sa vzrušit?masturbuj doma sama xperoimentuj aby si sanaučila vzrušit, lebo len vtedy pošva zvlhne a blana praskne

šokujuce bolo pre mna že vraj ak nebudeš sexovat panenská blana ti može zrást niekto napisal neivem či je to pravda,

ale sa musiš v zrušit aby si sa poriadne roztiahla inak ani po odstránení ti nemusi vojst podla mna dnuka.ked si užšia.mnohé žena dievčata tam idu hlavne tie mladšie ak v primladom veku im objavili niečo a inak sa tam nedá dostat.

chod na chirurgický zákrok,maju horšie pripady, ked vyberaju z pošvy a zadkových dierok veci ktoré ludia si už pri sex hrách nevedia vybrat.

tiežpanna

Bez zákroku sa nedostaneš nikam.Som ten istý prípad. A tiež sa zákroku bojím. Lekári sa ho boja robiť ambulantne,dávajú pacientky do narkózy. Z toho mám tiež strach.Možno keby som mala partnera, ktorý by to so mnou myslel vážne a trvalo, alebo by som veľmi túžila mať dieťa, mala by som silnú motiváciu. Ale otehotnieť nesmiem a partner má o ma veľmi povrchný záujem, naviac som už strašia. pokusy o sex sa mi už tiež znechutili. Prakticky som to vzdala...Nechcem na Teba pôsobiť pesimisticky, len chcem vyjadriť, ako veľmi ťa chápem. Drž sa! Snáď to dokážeš.