Uzka pošva - panenska blana

Príspevok v téme: Uzka pošva - panenska blana
stalepanna

Dnes som bola na gynekologii s problemom ze pri pokuse o sex to strasne bolelo... skusali sme to vselijak ale napriek tomu dnes mi gynekologicka povedala ze panenska blana je stale cela a ze mam dost uzky vchod do posvy a ze prvy sex ma urcite bude dost boliet... poradila mi zacat pouzivat tampony ale ze ak sa pohlavny styk nepodari je mozne blanu odstranit chirurgicky...

mal dakto podobny problem ? ako to postupne roztiahnut ? iked ma frajer prstoval tak vzdy mu tam vosiel len jeden prst aj to s bolestou :( neviem si uz uzit ani vzrusenie ak mam pravdu povedat cely ten sexualny zivot sa mi pomaly aj znechucuje ked na to nemam strasnu chut tak to ani nevydrzim lebo ta bolest je silnejsia ako to vzrusenie...

chcem viest normalny sexualny zivot ale zasa chirurgicky si rezat panensku blanu dat nechcem... poradte mi dakto prosim

Etela 168

Ahojte, ja som na takomto chirurgickom zákroku bola na jednodňovej chirurgii na Sliači. Dala som si odstrániť celú blanu a hotovo. Ráno som tam išla a poobede som už išla domov pekne po svojich. Je to síce pod narkózou, ale na začiatku vás príjemne uspia a už sa len prebudíte na posteli.A dá sa to úplne normálne prežiť. Takže všetky, ktoré máte tento problém vôbec neváhajte. Aj ja som sa bála, ale nájdite odvahu.

Majka567

Aj ja mam tento problem. Chlapa nechcem, lebo chcu len zasuvat a to nejde. Mala som viacero mileniek, tym moj problem s mojou vaginou nevadil. Ja som ženu oralne uspokojila a im to stačilo. Bolo to vzrusujuce. A ku gynekologicke nechodim, lebo po mne kričí že ma nejde vyšetrit a mna to boli

anonym45672

mam tiež taký problem s priatelom sme sa pokušali mať sex a strašne ma to bolelelo tk sa dostal iba tak do polky a neska ked sa sprchujem tk vidim že mam ten otvor celý jk keby roztrhnuty ..neviete čo to je? strašne sa bojim ..

michael

Ženy,- nebláznite nerobte s toho vedu.podľa mňa to musí ísť bez narkozy, treba si len najsť toho správneho gynekologa. Aj ked pripušťam , že môže ísť o prípad že treba narkozu.Nejde o kto- vie akú operáciu.Ide vlastne o jednoduchý zakrok ale čo je pre niekoho jednoduché , tak pre obyčajného gynekologa ktorý nerobí zákroky to môže byť naozaj veľký problém.Odporučam treba navštíviť kliniku kde robia oveľa väčšie zakroky než ten váš, a tam vam to spravia tak povediac na počkanie bez veškerých patalií ktorétu opisujete.A budete mať po probleme, a sex vás bude baviť ako nič na svete. čaute ,- držím palce prvej ktorá tak spraví ako jej radím.

akinom007

A autorka a baby ktoré ste písali že máte ten problem aj tie vo ste teda staršie ..ti ste nikdy neskusallll ani same masturbovat?

akinom007

Treba poriadne uvoľnenie a velmi dlhu predohru pripadne aj lubrik.gel a veľa trpezlivosti plus jemny prístup skusajte ked bude chut najskôr "prstovanie" viac krát nehrnte sa hned k sexu az postupne kľudne aj niekoľko mesiacov len prsty

stonka

moja, najdi si chlapca, ktore ta bude milovat a vysmech ho ani nenapadne, pretoze budes pre neho krasna.
To, ze mas posvu, je OK, vsak si zenskeho rodu.
pysky sa pisu s Y, nie s I..a celkovo, kym si najdes chlapa, ktory ta bude milovat a budete spolu spat, douc sa pravopis, osozi ti to...

klaura

mam taky problemik ...skušala som to s priatelom no vsnunul mi ho len do polovice asik tak 10cm ..dalej to už nešlo a bolelo to je to panenska blana alebo niečo ine ....dakujem za opoved