Prekliata

jesica321

pan d.: viete mi napísať kontakt na toho vestca ktoreho spominate, som z vychodu. mozte napisat tu na forum alebo na email: jednoduchost@post.sk

ďakujem.

sslnieckovaa

aj ja si tak pripadám niekedy, ale neverím na také čáry-máry...treba si povedať, že všetko je tak ako má byť

xxxxxxxxxxxx

ja sa vam cudujem ludia vsetko hadzete na inych ked sa vam nedari...uz hned vas niekto musel prekliat... mna prekliala ciganka, rovno do oci mi povedala ze ma preklina a plula naokolo... a co? :-DDD teraz keby som zacala mysliet och prekiala ma preto sa mi nedari a len vyplakavala tym by sa spustil vodopad prblemov. zacnite mysliet pozitivne a zivot sa vam zacne menit... ste na hlavu poniektory fakt...labilny clovek tak bude stale premyslat...

orol

Tak sa očisti "ODKĽAJ", je na to dosť techník, je to opisované. Potom si ešte môžeš zaťatými päsťami "umyť-vydrhnúť" telo. Koniec. P.s- Ak si zdravá ( najmä srdce atď ), dobré je aspoň raz za týždeň ponoriť sa do studenej vody - potom najlepšie neutierať sa, zabaliť do plachty a deky a ísť na hodinku do postele, atď . Je to proti zakliatiu :-o)) inak všetko sa VŹDY vráti aj s úrokami ku PRVÉMU tomu, čo usiluje o zlo.