Zvláštne? Krvacanie pocas pohlavneho styku

Príspevok v téme: Zvláštne? Krvacanie pocas pohlavneho styku
babika_ka

Ahojte chcem aby mi niekto poradil co to asi moze byt , kedze az v pondelok mozem ist ku lekarovi, mala som pohl.styk a pocas neho som zacala krvacat, nic ma nebolelo nepichalo no vobec, a dnes tak isto malilinko ruzovkasty vytok ale nic silne, co to moze byt a preco? mrcha mi skoncila v utorok a v piatok sa stalo toto.... necitila som vobec ziadnu bolest nic... ani teraz nic necitim... poradte stretol sa s tym dakto ??? chceme babo no dajako sa nedari a teraz toto, som z toho dost vystrasena... dakujem za rady a skusenosti ...

euforia73

Prosim, ak mate skusenosti, poradte mi. Aj mne sa stalo ze som po sex.styku krvacala. Stalo sa mi to uz po 3x. Pred pol rokom ked to bolo po 1x som isla ku gyn. a mala som polyp na krcku. Museli mi ho operativne odstranit. Po druhy krat asi pred 2 mesiacmi to bolo uz silnejsie krvacanie. Podotykam ze ziadne bolesti, ziadne tvrde milovanie to nebolo, normalne ako vzdy. Klud. Ziadne bolesti. Bola som znovu u gyn. POzrel ma povedal ze je vsetko v poriadku, robil mi aj USG aj v podbrusku aj zo spodu. Potvrdil ze som podla neho absolutne v poriadku. Po treti krat sa mi to stalo tento vikend. Znovu krv.... Uz ma to zacina rozculovat. Preco??? Ked mi nic nie je. Ziadne bolesti, ziadny \"tvrdy\" sex nebol... Mate skusenosti?

gemerka

choď ku gynekológovi na vyšetrenie. Možno, si nebolo dostatočne vlhká a on keď do teba išiel musel ty tam niečo pretrhnúť, alebo čo a preto krvácaš. Potrebuješ odborné ošetrenie.

Betonarka

Ked nic nevidi, to znamena ze tam nie je nic zdravotne zavadne :) takze zatial mozes byt kludna a cakat ci menzes pride alebo nie ;)

babika_ka

nijak komentar lekara nic tam nevidim v podstate, o tyzden pridte na kontrolny ultrzvuk , alebo keby sa to do vtedy opakovalo ... neviem no :/

Betonarka

Mne sa to stalo raz, ze po sexe ked som sla na wc tak som mala ruzovy vytok, dalsia menstruacia neprisla, bola som tehotna, drzim palce...