Pôžička od Poštovej banky - odporučate?

bingo

NEODPORUCAM....POKIAL SOM PRACOVAL TAK OK....PRISIEL SOM O ZAMESTANIE VYSRALI SA NA MNA......NEODPORUCAM VSADE TO BUDEM REKLAMOVAT

wowo1

skus natiahnut dobu splacania tych dvoch uverov v tych bankach,,,,tym natiahnutim doby na 30 rokov znizis mesacne splatky,,

naco chces sumu navyse za tak tazke prachy? ved preplatis na kadom 1 eure das 1.45..tak to ti pozisam 10 eur a mozem chciet 14 ,,,,to radsej budem chodit ako zebrak,a nebyt banke POVINNYM ako volaju chyutenych otroko.Kazde pozciane euro nestoji za to ,robis zisk banke,ani vec ico si kupis nestoja za to lebo,,v case ked ich konecne doplatis,tak klesnu na nepredajnu hodnotu,,

Dada777

Teraz som si vsimla, že vyska poplatku ya poskytnutie uveru je tam 340 eur. KKs to je nenormalne, to plati a všetky sumy?

Dada777

www.postovabanka.sk
tu je ta tabulka z poštovej banky, neviem či teda robim dobre a keby niečo že pridem o pracu... da sa to na pol roka odložiť

Dada777

Ano bolo by to na viacej rokov ale aspon by som mala sumu ktoru mi už v banke nedaju kym mi šef nezvyši plat, alebo kym aspon jeden uver nebudem mať splateny. Ja teda neviem.
Dam priklad:
zoberiem si z poštovej banky 10 000 eur, mesačna splatka je na 10 rokov po 145 eur (bez poistenia zatial. Z toho mi vylatia tie dva uvery ktore mam, spolu to robi 7500 eur a ešte mi okolo 2500 ostane,možno menej ked si strhnu za vybavenie...
Teraz platim za tie dva uvery mesačne 250 eur, takto by som platila iba tých 145 poštovej banke, ja ziskam 2500 eur a ešte si môžem aj niečo odkladať kebyže chcem uver v poštovej banke predčastne splatiť.

mate59

neviem, či to budee štastné riešenie, lebo oni ti spoja úvery,požičajú ďalšie peniaze,možno pri rovnakej výške splátky,ale sa ti predlži doba splácania aj o niekolko rokov a tým pádom aj úrokov zaplatíš v konečnom dosledku viacej.