Zničil ma, chcem sa zabit

Príspevok v téme: Zničil ma, chcem sa zabit
Thinner

potrebujem sa vyrozpravat a nemam komu.

pozname sa 2 roky, mame spolu akoze vztah - s tym ze on je zenaty a ma 2 deti. so zenou su spolu vraj len kvoli detom.
je o vyse 20 rokov odomna starsi. zrejme aj to malo vplyv na moje rozhodnutia: znepriatelila som si a ukoncila vztahy s veskerymi mojimi priatelmi a znamimi. lebo mi 2 roky vtlkal svoje zrele myslienky do hlavicky az som uverila ze moji priatelia niesu natolko zreli a vyspeli ako ja a nehodia sa ku mne. velmi mi teraz chybaju ale aj nechybaju, z casti mal pravdu. niekolko krat sme sa stahovali, a stale nevie na cas paltit najomne, stale klame najomcov. aj mna po vie ze poslal peniaze a 2 tyzdne po termine uhrady mi vola majitelka ze je to jej prva vyzva na uhradu najomneho, a nato mi on vravi ze ma neklamal. volam mu ked je nieco naozaj dolezite, ale zrusi ma, alebo povie ze ma vela roboty, a uz nezavola alebo si vypne telefon. raz som nasla v posteli vlasy inej farby nez mam ja. a samozrejme sa vyhovoril. nemohla som uverit ze ja osm jeho milenka a este k tomu by mal dalsiu, povedal ze mi zaplati vodicak, a ked uz som tam vsetko podpisala zase nezodpovedne nic nezaplatit a musela som si to zaplatit sama. vodicak som si urobila preto lebo povedal ze ksor ako ho dokoncim ma bude cakat nejake pekne auticko.

on ma velky manipulatorsky zmysel, dar reci, a peniaze.

mam pocit ze ma zneuziva. som hlupana, ale moji rodicia nemaju peniaze na moju Vs a samotna mama mi hovori ze mam to vydrzat lebo nevie ako budem chodit do skoly a zaco budem jest. pritom on mi uz takmer vobec nedava nijake vreckove. podotykam na zaciatku bol stedry ako honzik novotny. viem ze je velmi bohaty, a ja som v zlej financnej situacii.

ale velmi sa zato hanbim, som slapka ? uplne ma znicil pribrala som so stresu 12 kg, a teraz v piatky sedim doma a skladam pradlo. uz dalej nevladzem, nechce sa mi zit, vsetci maju na mna naroky az priliz vysoke. ako budem chodit len do skoly ked to skoncim. :(((((

zamotala som sa v tom, napisala som to ako jednu velku motanicu. ale ja uz naozaj nevladzem. kvoli tomu som zavisla na tabletkach na nervy a na spanie.

prosim pomozte mi niekto. co mam robit, uz som mala aj ziletku v ruke, a porezala som sa, ale nemohla osm , velmi som myslela nato aky nestastni budu moji rodicia a rodina, ked sa zabujem

prepacte mi moj pravopis ale slzy mi stekaju po licach, a ani poriadne nevydimk...

deniki

Oh Bože , otázka na mieste : ´´Miluješ ho vôbec?´´

Ide ti len o jeho peniaze ? či si šlapka? To by som ti vedela dať priamu odpoveď.
Očividne na teba už začína kašlať, zrejme má inú obeť. A pochybujem, že so svojou ženou žije len kvôli deťom...Klame aj svoju ženu.

No a čo sa týka tvojej školy...Poznám veľa báb, ktoré tiež nemali na výšku, ale CHCELI na ňu chodiť. Tak si poradili, a neboli ZÁVISLÉ na ženatom chlapovi!!!
Môžeš si skúsiť vybaviť nejaké štipko, keď ste na tom finančne zle, alebo môžeš ísť na brigádu, privyrobiť si ....Či je lepšie privyrábať si svojím telom...????

alibi

neznicil ta on. znicila si sa sama. si stetka? asi ano. robila si to pre peniaze.s chlapom ktory ma zenu a deti a dobre si to vedela. nie je ti zle pri pohlade do zrkadla? ale tak ako sa to vsetko pokazilo da sa to aj napravit. vystudovala som tazku VS takmer bez pomoci rodicov. bez kurvenia sa. PRACOVALA SOM. a dokazes to aj ty. je to tvoj zivot. urcite mas v sebe silu. pozviechaj sa a prevezmi za svoj zivot ZODPOVEDNOST. sama!!!

BcMia

šlapka nie si ale si už zrejme dosť stará na to aby si sa tomu nevedela postaviť čelom, mať svoju hrdosť a povedať mu zbohom. Môžeš si nájsť popri škole predsa prácu. Z takého vzťahu nikdy nič nebude, si mladá a môžeš si nájť niekoho kto si ťa zaslúži.. a nad žiletkou a sprostosťami už ani nerozmýšľaj.! koľko ľudí je v ooveľa horšej situácii a dostali sa z toho.

jumbák

Polož si základnú otázku: Dohnal by ťa človek, ktorý ťa miluje do tohto stavu? Že nie? To URČITE nie. Nemá právo ťa takto ničiť, takže okamžite sa naňho vykašli a začni žiť svoj život. Odznova. Nadviaž staré kontakty a hlavne s ním neostávaj iba kvôli peniazom. Určite ti má kto finančne pomôcť.