Zničil ma, chcem sa zabit

Príspevok v téme: Zničil ma, chcem sa zabit
Thinner

potrebujem sa vyrozpravat a nemam komu.

pozname sa 2 roky, mame spolu akoze vztah - s tym ze on je zenaty a ma 2 deti. so zenou su spolu vraj len kvoli detom.
je o vyse 20 rokov odomna starsi. zrejme aj to malo vplyv na moje rozhodnutia: znepriatelila som si a ukoncila vztahy s veskerymi mojimi priatelmi a znamimi. lebo mi 2 roky vtlkal svoje zrele myslienky do hlavicky az som uverila ze moji priatelia niesu natolko zreli a vyspeli ako ja a nehodia sa ku mne. velmi mi teraz chybaju ale aj nechybaju, z casti mal pravdu. niekolko krat sme sa stahovali, a stale nevie na cas paltit najomne, stale klame najomcov. aj mna po vie ze poslal peniaze a 2 tyzdne po termine uhrady mi vola majitelka ze je to jej prva vyzva na uhradu najomneho, a nato mi on vravi ze ma neklamal. volam mu ked je nieco naozaj dolezite, ale zrusi ma, alebo povie ze ma vela roboty, a uz nezavola alebo si vypne telefon. raz som nasla v posteli vlasy inej farby nez mam ja. a samozrejme sa vyhovoril. nemohla som uverit ze ja osm jeho milenka a este k tomu by mal dalsiu, povedal ze mi zaplati vodicak, a ked uz som tam vsetko podpisala zase nezodpovedne nic nezaplatit a musela som si to zaplatit sama. vodicak som si urobila preto lebo povedal ze ksor ako ho dokoncim ma bude cakat nejake pekne auticko.

on ma velky manipulatorsky zmysel, dar reci, a peniaze.

mam pocit ze ma zneuziva. som hlupana, ale moji rodicia nemaju peniaze na moju Vs a samotna mama mi hovori ze mam to vydrzat lebo nevie ako budem chodit do skoly a zaco budem jest. pritom on mi uz takmer vobec nedava nijake vreckove. podotykam na zaciatku bol stedry ako honzik novotny. viem ze je velmi bohaty, a ja som v zlej financnej situacii.

ale velmi sa zato hanbim, som slapka ? uplne ma znicil pribrala som so stresu 12 kg, a teraz v piatky sedim doma a skladam pradlo. uz dalej nevladzem, nechce sa mi zit, vsetci maju na mna naroky az priliz vysoke. ako budem chodit len do skoly ked to skoncim. :(((((

zamotala som sa v tom, napisala som to ako jednu velku motanicu. ale ja uz naozaj nevladzem. kvoli tomu som zavisla na tabletkach na nervy a na spanie.

prosim pomozte mi niekto. co mam robit, uz som mala aj ziletku v ruke, a porezala som sa, ale nemohla osm , velmi som myslela nato aky nestastni budu moji rodicia a rodina, ked sa zabujem

prepacte mi moj pravopis ale slzy mi stekaju po licach, a ani poriadne nevydimk...

RNG

Urobila si hlupost, popalila si sa a teraz co najskor si daj zivot do poriadku, tj najdi si robotu, co ta uzivi, aby si mohla byt samostatna a nie ako teraz, vyuzivany objekt.
Situacia v ktorej si je viacmenej bezvychodiskova, pokial jej neurobis razny koniec. A samozvrazda je ta najblbsia varianta, ked mas pred sebou vlastne este skoro cely zivot!
A prestan brat tie chemicke svinstva,tj takzvane "lieky" na nervy, co ti mutia mozog a robia drogarsky zavislou.
Nie je to jednoduche, mnohe sa tazko prestavaju brat,tak boli navrhnute farmaciou, aby si zachovali zakaznika permanentne, ale musis to zvladnut, inac nemas sancu sa dostat spat na spravnu kolaj v zivote.

Nebud otrokom amoralnemu chlapovi, ani chemickym, a farmaceutickym firmam.

Zaloz si vlastnu samoztatnu existenciu, kde mas nad vsetkym vlastnu kontrolu

one question

a co tak zdvihnut zadok a ist dakde pracovat? brigadovat, alebo na polovicny uvazok... to by si zvladla aj popri vyske (ak nestudujes zrovna medinu, o com mam ale vaznu pochybnost z precitaneho) a aj by si z toho vyzila, ved budes byvat u vasich a strava ti z toho vyjde. ak mas prilis nedostatok financii, tak poziadaj o socialne stipko, ak nie ste az taky pripad, tak sa ta skola urcite da utiahnut a ak nie,tak si pohladaj robotu popri. kokos, 70% vysokoskolakov to tak robi a nemusia ist robit stetky nikomu (tyka sa hlavne chlapcov, o babach si prilis iluzie nerobim, hlavne intrakove a privatove). vies ako sa hovori, kto chce hlada sposoby, kto nie hlada dovody. keby som bola aj ja ku.va, nemusela som sa tak drat popri skole, sprosta som :D

a nebud taka zbabela, ze si chces podrezat zily. by som ti pozicala na chvilu moju kozu a napriek tomu take myslienky nemam ;). normale si proste chod hladat brigadu a trosku sa osamostatni a potom nebudes na neho odkazana, co si vlasnte neni ani teraz, len sa vyhovaras, musis sa sama aj snazit a necakat ze niekto vsetko vyriesi za teba

bluemoon

Asi budem zlá, ale...ako môže niekto taký sprostý chodiť na výšku? A ako ťa môže tvoja mama v tom podporovať? Vesmír a ľudská hlúposť sú nekonečné...veru tak...

Dadula56

Dievcatko, ty si co zac...to sa ti dobre asi zaspavalo cely ten cas lebo si si odovdnila, ze to robis preto, aby si skolu dokoncila?Zaujimave, plne skoly dievcat z chudobnych rodin a ziadna nemusi roztahovat nohy za to. Len to by chcelo vstat a ist si najst brigadu/pracu, ze...jednoduchsie je sediet doma a sa lutovat. Ked na to nemas zaludok, iba ho vyciciavat bez emocii, tak si do takehoto fajn "dealu" nemala ani vstupovat. Len asi sa ti dobre zilo v bytiku, chlap obcas dosiel, spravila si mu matrac, uhradil ti vsetku paradu a ktovie co.Uz to skoncilo, tak sa zobud a zacni konecne zit ako bezny clovek, zodpovedny za svoje ciny. Len ma teraz zaujima ci ti je luto za peniazmi alebo za nim?

pan d.

Mna znicila moja ex, skoncil som az na invalidnom dochodku, teraz som u mami a mam svaty pokoj, taky bozsky klud som potreboval. Ja nepotrebujem vztah, aby som sa hadal... Ticho lieci.

Sejla

Thinner je až šokujúce čítať, ako ďaleko si zašla. Nebudem sa pozastavovať nad tvojim konaním, stalo sa.... "som šlapka?" - nešťastne položená otázka, veľa síl pri čítaní odpovedí. My ti tu pomôcť nemôžeme a neviem, čo od toho očakávaš. Pomôcť si môžeš len ty sama a to prestať sa predávať a začať život úplne odznova a sama. Školu si môžeš financovať aj ty - externé štúdium a pekne do roboty.