Dobra agentura na pracu v zahraničí?

Príspevok v téme: Dobra agentura na pracu v zahraničí?
Lievik

Ahojte.
Prestáva ma to na SVK baviť, tak rozmýšlam o zahraničí. Pravdepodobne pojdem sama(nemám s kým íst).
Viete mi z vašich skusenosti poradiť nejaku dobru sprostredkovatelsku agenturu na pracu, ktora by aj najprv finančne pomohla a potom až z prvej vyplaty pytala späť???

a oplatí sa íst aj do Česka??? (či to nie??)
na začiatok...

Ďakujem.

Lievicek

Co si trubka? Ked ides do ciech napis si krasny ukazkovy zivotopis, najdi cesky portal na prace a rozosli zivotopisy. kludne uved slovensky mobil. Ked ti zavolaju kde sa mas dostavit, tak isto si hladaj ubytovanie na ceskom portali s koncovkou cz.Nepotrebujes absolutne ziadnu agenturu.Ked sa ti nechce, videla som vela inzeratov na pracu v cechach aj na urade prace ale vzhladom na to, ze mame podobny jazyk toto by som uz nazvala lenivostou.Tiez som isla do zahranicia cez agenturu zodrali nas z koze ako inak.Mnohym ani pracu nenasli tak jedine s overenou agenturou obvolaj vsetkych spoluziakov zo zakladnej strednej kamaratov bratrancov a rodinu nech ti daju kontakt na nieco OVERENE. Teraz tak isla jedna cez spoluziaka do Danska robit do baru a kuchyne

Petulo87

Mate niekto skusenost s pracovnou agenturou Prostaff -www.prostaff.sk.
Zaujimalo by ma, ci bol s nimi niekto v Spanielsku ako animator v hoteli? Vdaka

andre

Ja som dvakrát vycestoval cez nemenovanú agentúru.... zo Stropkova a bol som spokojný, pretože žiadne poplatky nevyžadovali dopredu
Teraz si už hľadám zamestnanie sám :-)
Určite by som najprv využil služby dobrej a overenej firmy a ak už človek pozná krajinu a okolie vie si občas pomôcť aj sám.
Odporúčam firmy s tradíciou nie nemenovaných anonymov na internete.

dobra vila

Ale Lievik...na pracu v Cesku ti je naco agentura? Najma ak mas na muske Prahu alebo Brno! Ak by si aj tam brala pozicie, co nizsie uvadzas, nemas ziadny problem!

Lievik

OMG taak česko je až takto na p..u??? tak to ja potom nejdem sama riešiť asi nič!!

ešte niekto nejaku skusenosť s českom prosím??

ja som rozmýšlala prahu alebo brno...

lilly2122

mi sme s priatelom boli 2 krat v plzni a viac to nechcem zazit. prvy krat aj cigani sa maju lepsie taku hnusnu ubytovnu sme dostali a 2 krat co sme boli prisli sme vlakom a ten u ktoreho sme sa v cechach mali hlasit nam povedal ze nas zo slovenska vela poslali a nemaju pre nas ubytovanie. tak son povedala ze do ciech ma uz nik nedostane

Lievik

Ahojte.
No jazykovo je to tak..že sa chcem skor ,,hodiť do vody a naučiť sa plávať". Tak by som to nazvala. Učila som sa nemčinu...ale to bolo učenie.. ved viete...neovladam ju takmer vobec , okrem čísel a ako sa mas...ako sa volas..

Chela som skusiť na začiatok(sama) Česko-ale neviem, či sa oplatí,
alebo potom nemecko, rakusko..ale bez jazyka sa vraj aj dá dostať..nejaku chyžnu..dokladanie tovaru..predavačku...

kamaratovi hradila v česku ubytko aagentúra..tak neviem...

známa nevie skoro nemecky ani cek a robí chyžnu v švajčiarsku...

Práce: nejaku chyžnu..dokladanie tovaru..predavačku...