Boxovanie

MF Mary

Ahojte,vedel by mi niekto poradiť ake číslo boxovacich rukavic mam kúpiť synovi,ma 12 r.a váži cca 37 kg chcem to pre neho ako darček.ďakujem

xdddd

zdravim vas vsetkych ;))) nevedeli by ste mi poradit ako na zaciatok boxovat nieco pre zaciatocnikov ako nato ale pod :))) vopred vam dakujem :))) ;)

0vecka

hlavne drz ruky hore ked davas supy to je najcastejsia chyba... a rany sa davaju telom nie rukou ta ruka sa tam len tak vystiera ale ten svih vychadza z trupu...

sweater*

papundekel je taky tenky material papierovo nieco dohromady, pevnostne velmi slaby :). ako je to samozrejme slangovy vyraz :)

ABCedaN

Aj mna by zaujimalo co je papundekla? Ale mame strop z betonu uz som si to zistila :D A ohladom ten techniky asi to rysknem aj sama a ked tak sa da nieco malo zistit aj na nete a pozriet niake tie videa na youtube :D Ale dakujem :)

sweater*

urcite udrzi, pokial ho nemate s papundeklu :). btw neviem ako ty, ale ovladat techniku spravneho boxovania je dolezite inak si mozes zravit daco, preto sa aspon na zaciatok odporuca navstebovat treningy normalne s trenerom aby ta naucil ako spravne nato