Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iriska

som tu vzdy pre teba,moja a nie len ja. vydis,dnes sa ta dozadoval aj pete. zhromazduj dobrych kamaratov,hoci niektore ich rady sa ti mozu zdat protichodne s tvojimy nazormi. ved na to su kamarati-pomozu ti vidiet problem aj z druhej strany, mojenka.
papapapapapapapapappapapapapapa
:)

iriska

a ked sa vyvravis,nikoho tym nezatazujes,zapamataj.naopak,ani nevies,kolkym ludom pomozes a plus oni tebe.
tak sa majte vsetci pekne.
aj ty pete :))))

iriska

misinka,tak ahoj. aj som ti napisla,ze tiez idem von. prevetrat a predychat.rychlo sa zvecerieva a potom je casu dost stravit ho medzi styrmi stenami..pokial nie je kamarat na blizku.
tak si pekne uzi a dobre sa odreaguj.
papa

misha

iriska, hej, som ešte tu, ale už idem off. Prečítam si mailík a odpíšem neskôr, mamka chce ísť na net, a ja sa idem von prejsť, dať von smútok, napätie:-( Maj sa peknučko, opatruj sa!

iriska

misenka,prave som ti poslala mailik. si este tu? vela som ti tam napisala...zase tie moje reci kazdodenne.
aj som ti nieco poslala.

pete

Ahoj damaxy, cely tyzden som bol rozlietany a ani som sa nedostal k PC. Ako sa mas tu? Mishka, povedz, co mas na srdci?