Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Alti :) Ja sa usmejem naozaj len raz za uhorsky rok alebo len vtedy ked nechcem vyzerat ako odlud, ci ako to povedala anita samorast. Ale na teba by som sa mozno usmial, ked uz sa hojdame. A s tym hojdanim som to myslel asi tak, ze ak naladu hodnotim od -5 po 5 bodov. Tak mam vzdy len od -5 do max 0 nikdy nie plusova hodnota. To som ale asi cely ja na co uz

Alternativa

Ahoj Mishka,
takze som ta konecne nasla. Vidis, Ty mas pocit, ze su tu proti Tebe /to asi myslis cely web, alebo len tuto temu?/. Mne sa zda, ze si sa uplne sama stiahla. Ale take rozhodnutie je tiez len a len na kazdom z nas. Pete to vyborne vystihol. Verim, ze si toto precitas a velmi Ti drzim palce.

Alternativa

Cau Pete, teraz som Ta nachytala: ved hupacka aj smerom dozadu je hore a to je presne o tom nasom hojdackovom zivote - raz sme hore a raz dole :o). Tak sa usmej

via

ahoj pete,vidim ze uz ti je lepsie,to ma tesi,ja posledny tyzden trosku horsie,ale uz sa to zase pomalicky lepsi.dokonca uz mi bolo tak ok ze som mala v teste len 23 bodov,no ale potom mi to stuplo :-(

pete

Mishka, prestan s tym, ze nebudes nikoho zatazovat. Nezatazujes, nemas ako. Ked sa vykecas a je ti potom lepsie, tak nerozmyslaj. Ak ti nie je po vyrozpravani sa lepsie, tak nehovor nic. Je to jednoduche. Rob to, co je pre teba najlepsie, lebo nikto nemoze pre teba spravit viac ako ty sama pre seba. Aj ked by sme tu vsetci pre teba veeelmi radi toho vela urobili, aj tak to nejde. Tak ver, ze zatazis svojim rozhovorom iba somara. Pripadam ti ja ako somar?