Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

moja, mám pocit, že zatiaľ sú skôr zdravučkí, než chorí...a správne si to napíasala..moja práca sa potom posiela vedľa na stôl- pani doktorke. Ja jej všetko očkujem na také misky- moč, výtery atď, potom sa to dáva to takého prístroja na teplo, a ona to potom pozerá cez mikroskop- aj ja sem-tam kuk..

iris.

si tu :)))
samej sa mi nechce na prechadzku.
a strikovat uz vobec nie. ty sa venujes nejakym rucnym pracam? alebo nejake ovladas?

misha

iriska, záleží od toho, či si unavená, alebo nie. Hmm..ak hej, tak sa nejako zamestnaj doma- štrikuj, rob krížovky, čítaj si knihu, zatancuj si..ak ale unavená nie si, tak sa vyber kľudne na nejakú menšiu prechádzku..

iris.

misenka,ake su ludia,ktorym skumas to vsetko v praci,vo vseobecnosti zdravi,alebo viac chori???vies posudit ich vysledky,alebo to nevies a cela tvoja praca je len to urobit a poslat dalej?

iris.

moja,tak si dajme ciel,ze tuto pol hodku stravime tu,za netom,a nepojdeme robit nic,na co nie je dvôvod,a co nam diktuje nasa hlavka.
ano??????
odpis mi odpoved,mojenka