Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iris

...tolko...chyby :))
pete,ahoj!!ja ale musim ist :(( mam povinnosti,ktore som si takto pisanim odlozila na neskor.a teraz ma prenasleduju :(
ale mozno zajtra!!
dobru nocku vsetkym.

iris

ja raz toklo oko ty.
trapi ma vela veci,ale nepisem tu o tom moc.zacala som pisat na A+B mishi,ale ta sa presunula na depky,tak som tu skoncila aj ja.
:))))
moc sa nevyznam,viem len,ze je to psychika,ktora sposobuje,ze sme nachylni na vsetky mozne problemy,depresie,psych.poruchy a ppp.
niekedy zaobchadzanie v detstve,ci uz zamerne alebo nie,alebo aj to,ako sa matka citila,kym sme este boli v brusku.ale laska a ocenenie,uznanie liecia vsetko...len doba v ktorej zijeme na to nedava priestor.je prilis vela stresu a rychly zivotny styl.
:(((

pete

Ahojte kočky :) Za chvíľku si prečítam, ako sa máte a čo píšete. Potom si pokecáme,čo vy na to?
Anita, ty by si sa už mala vrátiť. Si tu? Napíš, ak len čítaš, som celý zvedavý ako si sa mala a čo si videla, keď si bola preč tak dĺho.

iris

dobre,tak potom uvidime,ako na tom si.ci to prejde alebo nie.ak nie,tak nezabudni,ze s tym treba okamzite ist!!!
mam to z praveho zdroja,kamoska to zazila a vie,o com hovorila.
zuzik,nech sa ti dari a precitaj si nieco pozitive,aby si nasla svoju velku hodnotu a presvedcila si sa o nej
papa

zuzka :)

Iris a bolo by to velmi opovazlive, ak by som sa ta spytala kolko mas rokov a co trapi teba ??? Ak ano, tak prepac, nebudem vyzvedat :))).

zuzka :)

Iris dakujem, nieco z toho si urcite vezmem k srdcu a potom sa ozvem :))). Mas pravdu, zivot je to najcennejsie, co mame a treba si ho vazit. Ja sa budem fakt snazit vykaslat na taketo myslienky. A budem sa snazit mysliet pozitivne. :))) Venovat sa prijemnym veciam. Inak nemysli si, ze ja zase pocujem o hocijakej chorobe a uz ju mam, zas tak to nastastie nie je :))).

iris

vidis,zuzi.si dost citliva,poznam ludi,ktorim sa to tiez stava,tak sa vziju do problemu,ze ho maju aj oni.niekedy sa im zda,ze nad tym,co pocuju ani nepremyslaju a napriek tomu sa im to stane.vyskusaj ten pokus a uvidis.a popros inych,nech nerozpravaju o chorobach. ale ak si taka,tak aj to by sa malo riesit,aby si nemala zakazdym problem.naozaj sa zamestnaj niecim,zabav,a po case zistis.
a co sa tyka sebahodnoty,tak aj tu si treba budovat. si sikovna,mlada a bez ohladu na to,co niekto hovori alebo hovoril,mas obrovsku hodnotu.zijes a si osobnost,a to je najvzacnejsie,co moze na zemi existovat!!!kazdy clovek je cenny a nic cennejsie ako jeho oxistencia nie je.

zuzka :)

Musim sa s niecim priznat. Stalo sa mi to toto leto. Jedneho dna som si nasla taku hrcku za uchom. Nevedela som, co by to mohlo byt, ukazovalo som to aj mame, nijako som sa nad tym nepozastavovala, aj ked nachvilu som sa zlakla, ale to len tak na chvilinku, potom som na to, asi 2 dni ani nepomyslela, lenze potom som sa divala na telku a tam davali o takom chlapovi, ktory rozpraval o tom, co zazil, mal rakovinu koze, mal taku malu hrcku za uchom. Samozrejme, ze som sa velmi zlakla a hned mi napadlo, ze mam rakovinu. Cely vecer som bola mimo, vlastne aj tie dalsie dni potom. Stale som na to myslela, ze mam rakovinu, vyhladavala som si o nej na internete, plakala som, bala som sa to niekomu povedat, myslela som, ze uz mi ostava len niekolko mesiacov zivota, bola som velmi nestastna. Stale som si tu hrcku skusala, ci tam este je, ci sa nezvacsuje, snazila som sa na nu pozriet do zrkadla a tak. Aby som to skratila, nic take som nemala, jednoducho som si to len vsugerovala. Aj pre to mi napadlo, ze toto je ten isty pripad :(((.

iris

zuzik,tak urob pokus, prestan chodit na toto forum, naplanuj si kazdy den nejaky pekny program,venuj sa konickom,zalubam,priatelom,skole.ak su to len vsugerovane pocity,tak ako prisli,tak odidu. ak nie,tak s tym budes musiet nieco robit.

zuzka :)

Ale naozaj sa mi tak trochu zda, ze som si to aj vsugerovala. Hoci nejake zvlastne pocity a myslienky som mala uz predtym, raz sa mi stalo, bolo to na tomto fore, som si nieco precitala a odvtedy mi to zacalo. Neviem to povedat na 100%, ale som si takmer ista, ze mi to zacalo prave vtedy.