Fúzy - začnú mi vôbec rásť?

Príspevok v téme: Fúzy - začnú mi vôbec rásť?
Marek18,5

Ahojte, mám taký pre vás možno smiešny problém ale nepíšte mi tu prosím vás že by som mal byť rád že sa nemusím holiť... Ide o to že mám 18 a pol roka a nerastú mi fúzy... No vlastne rastú ale sú to len smiešne fúzy nad nosom a ešte pár chlpov(konkrétne asi tak 10) na brade... A holiť si ich musím aj tak, pretože keď si ich 2 dni neoholím vyzerám ako debil... Aby ste ma pochopili ja by som chcel normálne fúzy na tvári, aby som ich mal aj po bokoch a aby mi rástli aj na brade, proste všade kde normálne mužom rastú, 2. možnosť je že by som nemal fúzy žiadne a zvykol by som si na to, lenže to je bohužiaľ nemožné, keďže mám tých pár trápnych chlpov ktoré si aj tak musím holiť... Chcem sa opýtať na vaše skúsenosti(hlavne mužov teda) kedy im začali rásť normálne tvrdé fúzy(aj po stranách)... Myslíte si že sa to ešte zmení? Geneticky to dané určite nemám... Mám z toho celkom komplex...

trumpeta

Holobriadok :) to bude v pohode, mala som presne takého kamosa, počkaj pár rokov a budes zarastený a budes sa smiať že ti to chýbalo :)

PetoJozef

Tak pocuj, toto som si zazil aj ja.
Ked som mal 18, tak nic moc- trochu fuzy a dva chlpy na brade.
Teraz mam 24 a mam zarastenu celu bradu, fuzy samozrejme a na bokoch je to trochu slabsie este-riedkejsie, ale tiez je tam pravidelny porast
a uz to nevyzera vobec ani trochu divne.
Som uplne spokojny a este to bude lepsie predpokladam (za posledneho pol roky som pobadal pokrok)
Tak nestresuj:)

balahandada

z toho komplexy nemaj, hol si zatial tych par chlpov, bud rad ze si rychlo oholeny :D neboj sa, niekto zacne zarastat skor, niekto neskor :) pockaj si par rokov a uvidis, budes mat porast jak lusk,.. inak pocul som ze ked cvicis tak viac zarastas lebo mas viac testosteronu, neviem ci to je pravda...