Časté močenie bez bolesti

Príspevok v téme: Časté močenie bez bolesti
Mar Tinka

Ahojte, som tu nová , no chcem sa vás niečo opýtať dufam , že poradíte . Pred 3 týždnami som začala v noci často močiť , išla som aj 5x po sebe na WC tesne pred spaním vždy vyšlo von iba trošku moču.Keď som už saspala , tak som vydržala aj 11 hodiným bez močenia , ale teraz je situacia iná , chodím pomaly 2x za hodinu na WC , močím dosť veľa ... ako keby som všetko čo vypijem hneď za 10 minút potrebovala vymočiť. V noci sa zoparkrát zobudím na to , že mi treba , ale som už z zoho natoľko zufala , že sa mi nechce vstať s postele , tak radšej zaspím a na WC idem až vtedy keď už je to nutkanie naozaj neznesitelné .
Žiadne bolesti nemám , ani pri močení . Iba taký stály dráždivy pocit v oblasti pošvy .
Bola som u doktorky , moč bol negatívny , predpísala mi Biseptol ... ale nič nepomohlo , urologický čaj tiež nie ani horucy obklad termoforu. Prečítala som 100000 diskusii , ale stále nič. Tak niekto niečo poradte :)

rianah

este ma napada bol by vhodny ster priamo z uretry(robi to aj dermatovenerolog) na chlamidie, mykoplazmy, ureoplazmy, tie osidluju vacsinou urogenitalnu krajinu.

rianah

,, stály dráždivy pocit v oblasti pošvy" u gynekologicky ste bola? potrebujeme kultivaciu z posvy,mate zrejme spojeny urogenitalny problem(ten mam aj ja, beham uz pol roka po lekaroch-odvodny-gynekolog-urolog-imunolog...)moc bol vysetrovany ako? klasicky podla papierika nestaci, treba k+c chemicky, mikrobiologicky, odber stredny prud mocu ráno, plus odber cievkou, (mne vyslo v moci prem. enterococa-mám pálenie v uretre).. potrebujete dokladne urologicke vysetrenie a mozno bude terba aj cystoskopiu.