MVDR. Michal Babinský - veterina v Leviciach (skúsenosti)

gjkjcgjmnvv

Doktor Babinsky je dobry veterinar ale vyzna sa lepsie v psoch ako mackach. Aj mne povedal ze s mackou sa mam obratit na jeho kolegynu .. tu som nevychytala a s ostatnymi co tam pracuju mam zle skusenosti mojej macke nezistili ze sa jedna o plesnove ochorenie a nezistili ani blchy ... minula som tam desiatky eur za zlu liecbu a nedali mi takmer ziadne informacie ! Ja odporucam skor doktora na soltesovej ulici jednoznacne

gjkjcgjmnvv

Doktor Babinsky je dobry veterinar ale vyzna sa lepsie v psoch ako mackach. Aj mne povedal ze s mackou sa mam obratit na jeho kolegynu .. tu som nevychytala a s ostatnymi co tam pracuju mam zle skusenosti mojej macke nezistili ze sa jedna o plesnove ochorenie a nezistili ani blchy ... minula som tam desiatky eur za zlu liecbu a nedali mi takmer ziadne informacie ! Ja odporucam skor doktora na soltesovej ulici jednoznacne

Bulinka

p. Babinskeho mozem len odporucat. Velky odbornik s vybornym pristupom k zvieratam. Nasho psika zachranil v poslednej chvili, mal torziu zaludku a napriek nepriaznivim prognozam operacia dopadla dobre a teraz mame pooperacne zotavovanie. Hocikedy mu zavolam ochotny vysvetlit co a ako.

Egoško

Ahojte, v utorok nám má dr.Babinský operovať nášho psíka na močové kamene a zároveň mu má urobiť aj kastráciu, pretože má opakované problémy s prostatou..Máte niekto skúsenosti s takouto operáciou svojho psíka? Dosť sa o neho bojíme :(

Sophia

Zdravim,chcem z celeho srdca podakovat pani doktorke Jarke Kiselovej,ktora sluzila v sobotu 22.6.2013,za srdecne rady,ktore my poskytla cez telefon,nakolko zijem v zahranici a moja sucka je chora a tunajsi lekary,su velmi slaby odbornici.Z celeho srdca DAKUJEME!

gaaabci

Konkrétne MVDR. Babinský je geniálny veterinár, pracuje tam však viac veterinárov. Je vidieť,že miluje zvieratá je je vysoko kvalifikovaný...Musím ho len chváliť, nášho jazvečíka dostal z dvoch vyskočených platničiek, má plno vybavenú ambulanciu.. odporúčam

kto asi ja

Už je v poriadku a lieta tu ako blázon!!! Operácia dopadla výborne, lepšie už snáď ani nemohla. Sú to veľmi dobrí odborníci! Ďakujem Vám všetkým za podporu...:-)