príznaky

laaaa

pink:
no lebo mi bolo niekoľko dní zle...
bála som sa z čoho...no aa, krámy môžeš mať aj ked si tehotná...teda prvé mesiace..

laaa

akože krámy som mala normal, dokonca presne..pred tými dvoma týždňami mi normal skončili.... a hoci som aj po kramoch mala sex,tak tam nemám obavu, a aj tak, to by mi ešte nič nebolo

pink

no tak ak meškajú krámy tak je to zo stresu !!! na 100% !!! ale ak sa bojíš, že si tehotná tak bež do lekárne a kúp test!!! šak to máš za 80sk,-...
a máš dôvod sa báť tehotenstva????

laaaa

no ja len, neviem, čo mi je...je mi už tretí deň nejako blbo na žalúdku,ale vkuse, celý deň...no krámy som mala pred dvoma týždňami

pink

no dá sa to popisovať ako pocit nutkania na zvracanie...ale môže to byť takém, že sa cítiš taká nafúknutá a potom nemáš ani chuť do jedla...

ale ak sa môžem opýtať, prečo sa zbytočne stresuješ tu na nete a nejdeš radšej k lekárovi!!! alebo domáci test???

pink

no s tým menzesom je to pravda ale je to zväčša také, že si to ženská všimne...že sú to iné krámy ako keď ich má...

a tie príznaky:hlavne ranná nevoľnosť, chvenie v podbrušku, tlak v prsiach atď... je toho veľa lebo každá to prežíva inak...

ivka2

suseda bola v 5mesiaci a stale mala kramy...isla k lekarovi lebo ju boleli krize a zistili ze je tehotna...nebolo to na nej vidno lebo je silnejsej postavy a sama na to neprisla kedze nemala ziadne priznaky..