Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Rusalkaaa

mne sa to bohuzial nepodarilo.snazila som sa kazdy den.aby mi zmizli myomy a mohla donosit moje dieta ale dnes to uz viem ze je to uz marne.ale budem pokracovat ajtak v pozitivnom mysleni a v zmenach mojom spravani.

zima

Kto pomôže prírodnou alebo inou metódou zbaviť ma onkol.choroby napíšte na zivot.dnes@centrum.sk, nejde mi napísť zavináč takže zivot.dnes zavináčcentrum.sk veríte na kliatby?

lessanka

Lulu 2011, ja som bola v stadiu, ze som mala uz ist na chemoterapiu, vsetci mi ju odporucali (lekari, pribuzni, znami...). Nemala som ale sama v sebe pocit, ze to potrebujem. Neviem to vysvetlit...jednoducho som mala pocit, ze mi to netreba a ze mi to nepomoze, ze cesta je niekde inde. Pan Balint ma neliecil v pravom slova zmysle. On je psychotronik, tzn. ze Ta vidi aj na dialku, do Tvojho tela. Presne mi povedal pricinu mojej choroby a sposob, akym si ju mozem sama odstranit (kedze som si ju svojim myslenim a zivotnym stylom aj sama sposobila). Nejde o nejake vsugerovania, ako tu ktosi spominal. Ide o to, dozvediet sa skutocnu pricinu svojho ochorenia, chciet sa ho nadobro zbavit (nie potlacit!) a robit pre to vsetko. Ja som musela od zakladov zmenit svoj zivot. Stalo ma to vela..., ale kedze som to velmi chcela, podarilo sa...Drzim Vam palce vsetkym. Veerte mi, da sa vsetko!

Lulita

macik - presne toto je asi problem u vacsiny ludi, ze aj ked clovek veri, vzdy pride nejaka ta myslienka, co ked su to blbosti? clovek niecomu bude verit a aj tak dopadne uplne inak, ale komu sa chce spoliehat na lekarov, ktorí povacsinou vela nevedia :(

Lulita

Lesanka - dakujem za prispevok a zaroven povzbudenie pre vsetkych, super, ze ti to pomohlo, ten pan Balint ta aj liecil, alebo ti len povedal, ako mas zmenit myslenie, aby si sa uzdravila? chemoterapiu, ani ozarovanie si neabsolvovala? a co operacia?

anjelik*

Macík, modlitbou sa na niečo koncentruješ, napr. na slová a tým odvádzaš svoju pozornosť od toho, o čom bežne uvažuješ. To mnohokrát pôsobí ozdravne, keďže sa nesústreďuješ na obrazy nešťastia a choroby. Je preto jedno, kde to robíš...môžeš aj doma v pohodlí postieľky. Dôležitý je pokoj a radosť v duši, dobrá nálada. Nestačí x-krát si povedať : Som zdravá. Treba to aj precítiť, ten pocit radosti a zdravia. Skús si vždy predstaviť nejaké obdobie, keď si sa cítila najspokojnejšie. A akoby preniesť ten pocit do celého tela. :o)

macik

Aninka ...mas pravdu v tom,co pises ..som tiez veriaca,ked som nechodila do kostola,tak sa mu zle darilo,a ked som chodievala aspon kazdu nedelu ,tak sa mi zacalo darit lepsie a som sa citila spokojnejsia akosi...
ale ked clovek je tvor lenivy na to,aby siel do kostola na osmu ,ked moze spat :( vsakze ..
poznám ...
sila myslienky ..ano,to je tiež pravda,ale ja taku silu nemam :( bohuzial ...mozem si stokrat vraviet,ze som OK,ale ked viem,ze to tak nie je ..
cervik pochybnosti o tom,ze som zdrava,je velmi silny pan...
je to priserne tazke .

Aninka0910

Vela sa modli alebo si vsugeruj, že si zdravá. sila myšlienky dokáže strašne veľa! Je o tom veľa kníh. Ja sa zaoberám takýmito vecami a viem, že to nie je len nejaká hlúposť vymyslená. Treba myslieť pozitívne a priťahovať k sebe dobro. Skús chodiť pravidelne do kostola alebo sa aspoň pravidelne modliť a správne prosiť Pána Boha o to,čo potrebuješ. Pán Ťa vždy vypočuje. Vždy! a nie som nijaká sekťáčka,ale viem o čom píšem.

Carie

No bohuzial to tak jednoduche nie je ako si niektori myslia. Moja teta dostala prvy krat rakovinu ako 40-rocna, nasledovala chemoterapia, ozarovanie, prisla o prsnik, ale uzdravila sa. Za par rokov sa rakovina vratila, zase chemoterapia, uzarovanie, zase sa uzdravila. Ibaze o par rokov sa rakovina zas vratila a ona uz odmietla liecbu, ze sa bude liecit sama, prave pozitivnym myslenim a u nejakych liecitelov. Ibaze to vobec nezabralo, stav sa jej rychlo zhorsoval, nakoniec mala metastazy v celom tele a zomrela ako 52-rocna