Pachne to po cesnaku

Príspevok v téme: Pachne to po cesnaku
lalinaku

cawte dobrala som vaginalne tablety na mykozu a teraz to tam trochu pachne po cesnaku .... vraj ked to pachne po cibuli tak to moze byt infekcia. Mam ist ku gynekologovi zasa ? nedavno som tam bola koli mykoze a aj predtym to bolo kusok po cenaku ale teraz som lieky vybrala ,vsetky vcera posledny a dnes to je takto .. :( co to moze byt

lalinaku

tak ja viem z eby tom malo pachnut po cibuli ale mne to vonia ako cesnak ..hm tak mesiac uz to nebudem , presne pred mesiacom som sla k lekarovi .

eviku777

Moja jaj to musi byt neprijemnne..ja zvyknem mavat skor zapach po cibuli :) ked mam mykozu :( za poplatok ta urcite zoberu aj u ineho gyn. no a imunologia, neviem ja som absolovala aj to imunologicke vysetrenie mi vyslo dobre bez problemov vsetky vysledky napriek tomu myozky kazdy mesiac

lalinaku

sladke nejem vobec! Ano vyskusam imuno a modlim sa aby som to do 2 tyzdnov nedostala -mykozu lebo inak ma porazí ,objednala som si aj candistop! mozno to pomoze,chytam sa kazdej slamky.

odpovedam

ja som mykozu zatial nemala, na gynekologiu chodim v podstate len raz rocne na preventivky. Ale ked som mala napr. anginu, tak moja lekarka bola odo mna 400 km, tak som sla len hocikde poblizku k cudziemu lekarovi a nebol problem. Ani som nic neplatila. Kamaratku vsak napr. v Trnave osetrit nechceli, vraj ma ist k svojmu lekarovi v Bardejove... mozno to zavisi aj od lekara... kto vie... kazdopadne vyskusaj tu imunologiu a vyhybaj sa sladkemu. Sladke podporuje mykozu.

lalinaku

juj ano za priplatok . To je v dnesej dobe a zdravotníctve samozrejmé ;) . Mala si aj ty problem s mykozou ? lebo nejako som sa este zatial nedocítala v tvojich príspevkoch, problem je v tom ze akokeby ma tak dolu sem tam aj pichalo a ten cesnak ale je to fakt jemne cize nwm .
Inak takto tym pichaním , zacervenaným podb, mi zacinala mykoza, Dufam ze ualerogoliga pochodím lebo sa o seba zacínam bat a nesie si to aj moje okolie. Stale napata, agresívna a podrazdena vies ja som raz mala cystu na vajecníku odvtedy sa neviem gynekologa zbavit a to nemam este 20!sestricka sa na mn pozera ako na ku... ktora tam musí chodit kazdy mesiac a vytrcat sa , pritom som to robila iba s jednym a stale sucasnym partnerom :(

odpovedam

ja som mala ten isty problem. Bydlisko a moj lekar boli od seba 400 km :-). Zatial som vsak nemala problem s tym, ze by ma nevzal aj iny lekar. Akutne pripady by osetrit mali, no zatial mam skusenost iba s obvodnym vseobecnym lekarom. Netusim, ako to je u odbornych lekaroch. Ale mozno za priplatok...

lalinaku

ano vies ja sa chystam studovat do ineho mesta a tam som si uz nasla jedneho lekara a imunoalergologa :) ale ja sa bojim ze my to prepukne a moj lekar bude na vychode a ja budem studovat na strednom slovnesku ... nevies mi povedat ci ma nejaky sukromny lekar zoberie na vsetrenie aj tak ? že len tam prídem a poviem ze potrebujem vysetrit lebo mam lekara na východe. Lebo ked príde mykoza tak odpadnem od svrbenia. a dostat sa k mojmu bude obtaizne ratam s tym ze mesiac sa s tym budem piplat dokedy dojdem domov a potom cestovat lebo je v inom meste - neskor do mojho studenstkseho mesta atd... vies ci ma vsetri aj tak ..ked poviem ze chcem byt u neho ze mi rovno moze aj listok vypisat ...

odpovedam

uz ta davno mali poslat na imunologiu. teraz tusim vymenne listky k lekarovi netreba. tak skoc za nejakym imunologom, pripadne zmen gynekologa...

lalinaku

pouzivala som gynolact a ku gyn.nechcem ist, tam som kazdy mesiac .--jooj a dokym sa objednam tak to trva tyzden uz sa tam na mna pozraju cudne ... mam s mykozou problemy cely rok :( a hanbim sa tam ...kazdy mesiac to neni normalne

odpovedam

na obnovenie mikroflory mozes si skusit aplikovat Gynocaps. Ja si ich sem tam dam po menstruacii - preventivne. Obsahuje to laktobacily. Odbornejsie vsak bude zavolat gynekologovi. ;-)