Neúspešná liečba depresie

Príspevok v téme: Neúspešná liečba depresie
thatiank_aa

Ahojte,
chcela by som poradiť. Už viac ako polroka navštevujem psychiatra a beriem antidepresíva (Suplirid Belupo, Coaxil). S liekmi je to fajn, dá sa, takpovediac, existovať, ale bez nich sa cítim ako vyšťavená troska. Skúšala som ich aspoň na jeden deň vysadiť, ale všetko bolo ako facka v mihu späť. Totálne zmiešané pocity a nálady hnevu, bezcennosti, smútku, depresie, plaču a hlúpymi otázkami donekonečna víriacimi v hlave. Nechutný pocit v hrudi, ktorý sa stále rozpínal ako mazľavá brečka.
Neviem sa stále na nič sústrediť, nič si zapamätať, nič ma nebaví, nerobí mi radosť. Som zlá k ľuďom, ktorých mám rada, vlastne k tým pár, ktorý mi ešte ostali. Neviem sa rozprávať s ľuďmi a popravde, ani nechcem.
Keď nie som v práci, neviem sa prinútiť robiť nič iné, len civieť na seriál, ktorý ani nevnímam a nechať hlavou behať nezmyselné myšlienky. Začala som si aj písať denníček, aby som uľavila duši, ale žiaden prínos.
Občas idem na pivo či rum, necítim sa ako alkoholik, ibaže môj psychiater vidí príčinu mojích problémov práve v alkohole. Ja ho nepotrebujem, myslím, žemoja degustácia je v norme, ale neviem ho o tom presvedčiť, tým pádom je mi celý psychiater len na lieky.
Neviem, čo mám robiť. Neviem, či chcem vyhľadať psychológa, pretože sa obávam, že človek to robí len kvôli peniazom a ja nemám chuť takému niečo vysvetľovať, okrem toho sedenia sú drahé a krátke a na to nemám potrebné financie.
Neviete mi poradiť nejaké tipy, cvičenia, ako vyčistiť hlavu, niečo, čo Vám zaberá? Asi budem vďačná za každú jednu maličkosť, pretože tento život ma nebaví a lieky nechcem brať doživotne :-/

MiroHa

Dobrý deň.Z mojej skúsenosti môžem doporučiť proti depresii a úzkosti vyskúšať Ashwagandha BIO tablety. Tablety sú na zlepšenie nálady, proti panickej poruche, úzkosti a depresii. Z tejto stránky som objednával www.stimulant.cz . Pri dlhodobom užívaní sa mi depresie zlepšili, nikdy som neveril že mi bude lepšie, ale už po dvoch mesiacoch užívania Ashwagandha tabliet som si všimlol velký pokrok. Určite odporúčam vyskúšať.

Ondo1994

Nájdi si prácu čo ta baví, najdi si frajera, najdi si čas na zmysluplný volny čas a nebudeš mysliet na blbosti. A lieky ťa len sputaju a zablokuje ti to ešte viac myseľ.. Neviditelne putá...

Romana115

Chcem dať do povedomia jedného liečitela, ktorého som našla náhodou a ktorý ma vyliečil. Prišla som k nemu s depresiami a úzkostami a celkovými životnými problémami. Tento človek ma dal úplne do poriadku. Žijem tak, ako som nežila ani pred tým. Naďalej ma lieči, ak niekto potrebuje skutočnú pomoc, odporúčam. posuniem jeho kontakt: 0910635259.

Souli Mia

Proti depresii a úzkosti odporúčam vyskúšať Ashwagandha BIO tablety. Tablety sú na zlepšenie nálady, proti panickej poruche, úzkosti a depresii. Z tejto stránky som objednávala www.stimulant.sk . Pri dlhodobom užívaní sa mi depresie zlepšili, nikdy som neverila že mi bude lepšie, ale už po dvoch mesiacoch užívania Ashwagandha tabliet som si všimla velký pokrok. Určite odporúčam vyskúšať.

Karol111

Ja mám tiež pozitívne skúsenosti s www.homeoclinic.sk. Pomohli mi trochu s iným problémom, no po dlhotrvajúcich zdravotných ťažkostiach, ktoré som mal, som sa konečne začal cítiť lepšie :)

Gulka32

Ja som uz tolko liekov vystriedala a som rada ze som sa ich zbavila.Teraz mi je ovela lepšie nez ked som ich uzivala.Som bola totalna troska a stale som iba spala.Teraz mam energie nadmieru a ziadne depresie.Psychiatri len klamu ze lieky pomahaju,ale absolútne nepomahaju a este cloveka viacej ničia

Kika1256

Ahoj, depresia je veľmi nebezpečná a závažná choroba, ktorá trápi veľa ľudí. U každého človeka vzniká z iného dôvodu a ten treba nájsť a čo najskôr riešiť. Známa sa nevedela dlho dostať z depresie, skúšala naozaj všeličo (psychológ, psychiater, ...). Vraj jej pomohli až v Homeoclinic (www.homeoclinic.sk). Aktuálne je úplne v pohode. Skús tam zavolať alebo napísať a uvidíš. Prvú kontrolu majú zadarmo. Dúfam, že som pomohla :)

Štiki

Ahojte. Ahoj Thatianka. Prešiel som cez viac depresií. Nesmierna úzkosť a emocionálna bolesť na hrudi. Dva krát som užíval antidepresíva. A tak ako Ty nechcel som byť do konca života na liekoch. Dostal som dobré rady a nie od psychiatra. Niečo aj od psychologičky, ale hlavne od ďalších ľudí. Dnes som bez liekov. Ráno mávam ešte trochu nepríjemné pocity, nie som ešte úplne zdraví. Ale v akom som bol stave predtým a teraz to je obrovský rozdiel. Rád sa podelím s Tebou aj ostatnými o tie rady čo som dostal. Je toho mnoho chcem to spísať a potom to dám na internet. Zatiaľ aspoň dve rady čo som dostal :1 Ďakujte za málo a bude viac. ( vďačnosť vytvára v mozgu endorfíny. / 2 Robte si pozitívny myšlienkový proces. Keď som ja vysadzoval lieky, tak len veľmi pomaly som znižoval dávku. Liečenie trvá dlho a je potrebné na tom pracovať, ale ide to dá sa to. Moja skúsenosť je, že sa to dá. Držím Ti palce. Na internet chodím len občas, ale určite sa tu ešte ozvem. Ahoj. Ahojte všetci. Števo