Problémy z kúpaliska

Monika1984

vy tu radiet kupat sa radsje v jazerach..my tu mame nedaleko 2 ale nepridem to vobec bezpecnejsie jediny rozdiel je ze voda nie je chlorovana ale je tam kopec koznych a inych mozno aj rovakych problemov...z toho tiez. Ja vam poviem ale tak ja vzdy dostanem gardanellu aj pri mori!
Uz si hovorim gardanella je moja spolocnicka na leto:( ! cez zimu Candida alebo streptoko a v lete Gardanella. Priznaky uz viem rozlistit na 100= nemusim ist ani na vyter ku gyn. aj ked ten ma v tom vzdy len utvrdi :)

Monika1984

Inak baby mozem povedat ze s kupaliska mi vzdy zacnu problemy tak vaicej to sledujem od roku 2009 KAZDY rok po KAZDOM jenom okupani na kupalisku a na ktorom kolvek dostanem Gardanellu vaginalis. Nikdy nie Candidu a pod. ale vzdy proste Gardanellu! ci som sa bola kupat v Topolcanoch,Partizánskom, Malych Bieliciach, Banovciach nad bebravou, v Chalmovej, Nitre toto su tpre mna okolite kupaliska tak VZDY

lost

A toto je dovod, preco nechodim na kupka :D

wreck, nemyslim ze jazero je zrovna vyhra :) stojata voda, ehm ehm.. nic moc, nikto by ma tam nedostal :D

Liana57
skus nepremokave plavky..

tata222

hlavne by si si to nemala nechat neliecene. Vzdy si to dobre preliec, ja pouzivam okrem antimykotickeho kremu a capikov aj wobenzym. Liecba bude mat lepsi a rychlejsi ucinok a mozes ho pouzivat aj po liecbe, zvysi imunitu, mozno potom nebudes taka nachylna na tieto pliagy.

Kkkkkkk

fuj preto na kupaliska nechodim lebo 90% ludi čo tam chodi ma nejake problemy o kt. vie a aj tak si tam dupu či pupu namočia.

wreck

Liana57, nechcem aby to vyzeralo ze si hadam hlupa alebo co, ked nevidis take do oci bijuce riesenie, ale... kup sa predsa v prirodnych jazerach! v okoli ziadne nie su?

akinom007

Skus toto (ja to tiez koli rpoblemom robim takto): ked ides na kuaplisko pouzi "kupacie tampony" predavaju v dorgerke napr od znacky Senta+ si zvonka poriadne ponatieraj Canestenom, pripadne Fungicidinom. Po navrate domov poumyvat a daj si v den nastevyvy kupaliska na noc jednu cipku s lactobacilmi napr Floragyn.