Problém s menštruaciou

Príspevok v téme: Problém s menštruaciou
Lola148

menštruaciu mam už dva roky .. mavam ju celkom pravidelne ale niekedy meška aj tyzden niekedy pride aj skorej ale mavam ju každy mesiac... teraz mi meškala dva tyzdne pred dvoma dnami som ju dostala no trvala len dva dni a bolo to v podstate len take špinenie .. neviete čim to može byt sposobene ? pohlavny styk som nemala sice s priatelom si v posteli uživame ale pochybujem že by ma oplodnil prstovanim alebo niečim inym .. vždy sa ho pýtam či ma ruky umyte.. no pribrala som celkom prudko dve kila .. prosim čim to je že mi tie kramy tak blbnu som z toho celkom nervozna .. za odpovede dakujem

Lola148

už som to povedala aj mamine a tiež sa jej to nepáčilo tak pravdepodobne v blízkej dobre gynekológa navštívim.. možno skusim ešte počkat do terminu dalsej menstruacie, pretože mamine sa ustálila až po porode .. predtym že tiež mala nepravidelne

viki8683

Prekvapuje ma, že nenavštevuješ pravidelne gynekológa. Pravdepodobne je to spôsobené hormonálnou poruchou. Nie je normálne, ak ti menštruácia nechodí pravidelne. Môžu byť aj extrémne prípady ako polycystické vaječníky, a tým pádom veľké problémy s otehotnením do budúcnosti.