Chcem byt modelka.Ako to naozaj chodi ?

Príspevok v téme: Chcem byt modelka.Ako to naozaj chodi ?
slnecnicatvo

Naozaj chcem byt modelka.Tuzim po tom uz viac rokov.Vela som sa zaujimala a aj som rozoslala fotky a ozvali sa mi, pozvali ma na ,,casting'' do agentury.Neviem, zacina za chvilku skola a pridem tam , odfotia ma a ak sa im zapacim tak co bude co mnou?Musim chudnut.Kazdy den chodit do agnetury ked je to cez pol slovenska?Budem chodit po castingoch po slovensku na fotenia alebo ma poslu do zahranicia? Je tam o cloveka postarane alebo ostane na pospas osudu?Ved predsa len ked poslete 16rocne dievca napr. do ciny tak neviem ako to zvladne sama??
Cokolvek ak mate nejaku skusenost,postreh ocenim :)

12miriammm

Ahoj, staci ist do agent. potom ti uz povedia viac. vacsinou musis zaplatit za knihu. ale ak mas kontakty. tak nie je problem to spravit trochu lacnejsie. mozem poradit cez email.

slnecnicatvo

No ano ale najde sa agentura a v nej? Uzavrie sa zmluva alebo pod. Foti sa v agenture a ked sa modelke dari ide prec? Alebo to ze ma zmluvu este vobec neslubuje vycestovanie?

Lulu2011

klud, ziadne hrr, vsetko zavisi od agentury, kazdopadne do nejakych smiesnych lokalnych ani nechod. Dobrych agentur na SR je ako maku, mozno 2, takze najskor daj nazov agentury, potom sa mozme bavit o Cine :))