"Diagnóza" forever alone

Príspevok v téme: "Diagnóza" forever alone
Malinois

Zdravím vospolok,
Ani neviem prečo to sem píšem, netuším či z toho vzíde nejaká pomoc či rada, možno sa len potrebujem vyrozprávať.

Skrátka, neviem si získať žiadnu vážnu známosť. Čochvíľa mám 23. Samozrejme pár pokusov bolo, všetko však skončilo vetou že bude lepšie ak ostaneme kamaráti alebo že z jej strany nič nie je.
Keď som sa snažil zistiť dôvody, tak vraj bolo všetko fajn, ale predsa nič z toho.

Nie som typ čo ide rýchlo na vec, s poslednou to trvalo 3/4 roka kým som jej povedal že by som sa rád posunul niekam ďalej. Potrebujem človeka podrobnejšie spoznať kým sa k niečomu takému odhodlám - snažím sa budovať vzťah na hodnotnejších vlastnostiach. Neviem si predstaviť ísť každý piatok dobaru zbaliť nejakú novú. To by som sa asi nemohol pozrieť do zrkadla...

Postupne sa mi už ani nechce ďalej sa snažiť, investujem do toho čas, energiu, a povedzme si pravdu, aj peniaze, a ak to nevyšlo doteraz, tak prečo by to malo výjsť v budúcnosti? Tak načo sa mám snažiť?

Nemyslím si žeby som bol nejaký quasimodo, ale ani ideál krásy, snažím sa byť vždy slušný, ak môžem tak vždy pomocť...a tak ďalej.

Napadá niekoho kde ešte môže byť problém ?
ďakujem za každý názor

(pardon ak to nemá hlavu a pätu, píšem to iba tak okrajovo kým pracujem na niečom inom)

dasenka52

Hlavne sa nevzdávaj . Ani nevieš kolko báb tuži po niekom ako ty ,po niekom kto chce budovať vzťah na hodnotejších vlastnostiach a nechce týždnovu známosť ;) . Proste daj tomu čas a nepanikár kôli tomu že si si ešte žiadnu babu nenašiel .Znie to ako klišé ale uvidíš že tú pravú stretneš vtedy ked to budeš najmenej čakať :)

m,mlk

Takýchto tém tu už bolo neúrekom.
Ľudia ako ty si myslia, že keď sú sami, niečo robia zle. Že niekde je problém.
Nikde nie je problém. Jednoducho si len nestretol tú pravú. Počkaj. Nie je v tvojom okolí neobmedzené množstvo žien a dievčat, aby si každý deň nachádzal nové a nové zaujímavé osoby. Chce to čas.
Sám píšeš, že vzťahy staviaš na určitých hodnotách a ideš na to pomaly. Tak potom sa neporovnávaj s tými, ktorí majú vzťah len aby ho mali a majú novú frajerku aj každý týždeň. Keď sa s nimi porovnávať nebudeš, zistíš, že proste nikde nie je problém.