Depresia a úzkosť - prejavy pri liečbe

Príspevok v téme: Depresia a úzkosť - prejavy pri liečbe
levíča

Prosím vás, je tu niekto, kto si liečil alebo lieči úzkosť a depku u Albertovej? Potrebujem poradiť, lebo začínam mať strach. Teraz beriem už dva týždne tretiu kúru. Doteraz to bolo všelijaké, ale Albertová mi aj hovorila, že musím vydržať. Teraz už druhý týždeň sa cítim veľmi dobre, nemám žiadne problémy ani s depkami ani s úzkosťami, lenže priateľ ma začal strašiť, že je to len prechodné, že sa mi to všetko zase znova vráti. On ma veľmi nahováral na AD, ale ja som ich už v minulosti brala a aj tak mi nebolo bohvieako dobre. Momentálne mi je fajn, ale neviem, čo si mám o tom myslieť. Môj priateľ berie AD už tri roky, máva také rôzne stavy, raz mu je lepšie, raz horšie. Ale nikdy nie je celkom bez problémov, vždy sa niečo objaví aj keď to neni nejaké katastrofálne. Ja som mávala veľmi drsné stavy, počas tých prvých kúr to lietalo všelijako hore dole, teraz je to paráda ale neviem, či to nie je len prechodné.
Ak tu je niekto, kto sa tiež takto liečil napíšte mi prosím, či toto je už konečne to zlepšenie na ktoré som čakala, alebo mám ešte rátať s nejakým zhoršovaním. Chodím na VŠ a mala som prerušené štúdium, v septembri by som chcela pokračovať len neviem čo ma čaká. Potrebujem radu od človeka, ktorý má za sebou presne takúto liečbu. Tu je veľa ľudí, ktorí chodia k Albertovej, tak snáď sa niekto nájde kto mi poradí. Dík.

milada 23

oprasujem staru temu, ja som uz pobrala od Albertovej 6 kur v priebehu 2,5 roka, bolo to take, ze mala aj ona nejake problemy a dlho nepracovala, tak sa to natahovalo, teraz zasa chuda nieco vraj ma, tak sa ta liecba vlecie. Uz byvalo aj lepsie velmi pomalicky sa to lepsilo, ze som si tak zacala verit, kedze som sa citila lepsie, ale akosi sa vyskytli nejake problemy a dost som sa tomu dlhsie poddavala, tak sa mi to akoby teraz po 2,5 roku od zacatia liecby zhorsilo, obcas je to hnus a musim hodit aj lexaurin, co som uz mesiace nemusela, co sa to neda vydrzat, taka uzkost, triaska, neschopnost jest, silne bolesti hlavy. Neviem, mate aj vy nejake skusenosti podobne s tou liecbou? lebo ako tu citam, nikomu sa to uz nezhorsilo, len lepsilo..

hcpg

no fakt je, ze po tejto stranke je to ozaj fajn. uz by som nechcela zazit to co v minulosti. tie hnusne depky a uzkosti, zo vsetkeho som mala strach, ani som nemohla poriadne chodit do roboty, nakoniec som musela ostat doma. a najhorsie, ze tomu nikto nerozumel. a tych liekov co som uzivala, no katastrofa. takze telo a hlava su fakt v poriadku, len teraz este najst nejaku novu robotu aby som mala z coho zit. lebo ta kriza nie a nie skoncit a tusim este len zacina. myslim ekonomicka.

weird_

ja mam tiez taky mix co potrebujem riesit, ale ja by som zase najradsej vsetko naraz :D musim sa ucit trpezlivosti.
no trvalo ti to dlho, ale aspon si sa uspesne prebojovala do konca, co je super.

v zivote sa stale nieco sere. cim dalej tym viac vnimam problemy ako vyzvy posunut sa niekam dalej. takze uvidis, mozno to aj bude na nieco dobre ;) si zdrava, to je hlavne!

hcpg

ja som mala aj depku aj telesne problemy a k tomu este alergiu. ale ja som taky netypicky pripad, lebo najskor som chcela aby sme sa zamerali na tu depku, to ma najviac nicilo. ked uz som to mala po roku stabilizovane tak som sa zase bala ze ked budeme riesit normalne telesne choroby, tak sa mi depka vrati, takze som si radsej dala par mesiacov pauzu. potom ale som zacala mat uz desne problemy s travenim, tak som to uz radsej neoddalovala. to travenie sa vyriesilo dost rychlo. zase som si nechala trocha pauzu a potom sme isli na alergiu. tu sme liecili asi tristvrte roka. albertova mi niekolkokrat zdoraznovala, ze keby som nebola mala tie pauzy tak to vsetko mohlo byt vyriesene skor. no ale ja som z toho mala trocha strach. a ani to nebolo najlacnejsie tie lieky. potrebovala som trocha ubrat.
teraz som fit pokial ide o zdravie, ale zase mam problemy v robote, firma sa asi polozi co nevidiet, takze musim riesit tento problem. stale je nieco :-(.

hcpg

a ake mas od nej konkretne lieky? ja som mala rozne, aj joalisky, aj nejake byliny, aj cinske, aj caje. dost to bolo zo zaciatku komplikovane to uzivanie este dobre ze som bola doma lebo keby som chodila do roboty tak veru neviem ako by som zvladala.

hcpg

no mozem ti povedat ze u mna to nebolo take rychle, ja som sa trapila veru dlhsie ako dve kury. ale sa to tak striedalo - raz lepsie, raz horsie. zeby mi dva tyzdne trvala nejaka radostna nalada to zo zaciatku nehrozilo, najviac tak dva tri dni. mozno fakt uz budes za vodou, ved vyckaj casu ako husa klasu... ak mozem poradit vydrz do konca, potom uz je fakt dobre. aspon u mna to tak bolo, sak sa nehovori nadarmo ze trpezlivost ruze prinasa. ja co si spominam som mala este na zaciatku po nejakych troch tyzdnoch taku super naladicku a uz som hned cakala ze parada, uz je fajn. ale znova sa to posralo na par dni a takto sa to potom nejaky cas striedalo. co je najhorsie ked si zacnes nahovarat ze sa to zase pokazi. musis stale verit ze to skratka prejde.

levandulka33

preco zacinas mat strach, kes sa lepsie citis??? Ja prave cakam na kompletnu kuru od nej, lebo z tych AD sa necitim nejak dobre..Dufam, ze to pomoze, ludia co sa u nej liecili, pisali zvacsa, ze az po vybrati druhej kury sa zacali citit lepsie s akymykolvek problemami, takze nejaky cas to uricte chce, kym to zaberie..Sama som zvedava, co mi to posle a kedy zaberie.. Citila si sa na zaciatku uzivania tej kury horsie ako predtym?