Veštica - Košice

jablko

Dobre vie vykladať karty,slovom dobrá veštica je z východu pani Zuzka Slovíková,mne od jej veštení vždy všetko sa naplnilo,je z Košíc.

jablko

Ja som bola za pani Slovíkovou vešticou pred rokom a až teraz sa mi napľňajú jej predpovede z karát,nehovorím niečo skôr mi vychádzalo,niečo až teraz.Spokojnosť.

Andrea Bal

Bola som asi pred 2r u pani Slovikovej a nič mi od nevyšlo... Ak poznáte prosím ešte nejakú inú vesticu v ke budem vďačná za kontakt

sofin

Ja som bola velmi spokojná s prácou,myslím s očistou s bielou mágiou,konečne sa cítim úžasne,Nemám už,na sebe čiernu mágiu,od začiatku to,namňa posobilo dobre,verila som,že pani Zuzka Slovíková mi pomože,aj vo veštbe z karát je dobrá

si-mi

Ahojte ja poznám naozaj skvelú vešticu je z KE mala som obrovskú trému ak som zanou šla,po prvý krát som sa ,usela vrátiť busom spat domov,mala som hnačku,strach som mala,ale nabrala som odvahu,objednala som sa,na novo,a zistila som,že nemala som sa čoho tak báť,všetko ,mi vyšlo tak ako to umňa beží,aj nielen omne,ale aj o rodine,rozumie sa tomu ,veci sa dejú reálne,je dobrá veštica,aj milá,priateľská,už sa len nad sebou zasmejem,že ako som sa z nej potentovala volá sa Zuzana Slovíková je z thc 0944267149

redbul

prosim vas najde sa tu niekto kto nam pomoze v nasom trapeni a povie pravdu z odboru perfektnych vestcov bezplatne ?
Dakujem.