spirala

ina.ingrid

tak sa mi potvrdilo, ze ten hrebienok na MagnifEyes sa na moje riasy vobec nehodi, ja sa s tym namalovat neviem

ina.ingrid

Rimmel Extra Super Lash - s ohnutou kefkou

+ kefka je strasne husta-riasy precese
+ jedna z mala spiral, co mi riasy nezlepi, riasy vyzeraju prirodzene a husto /nie ako musie nohy/,mozno extra nepredlzuje, ale na riasy normalnej az nadpriemernej dlzky celkom staci
+ cenovo jedna z najdostupnejsich na trhu /okolo 120 Sk, v CR 89 Kc),budem si ju kupovat aj nadalej
__________________________________
Rimmel Magnif´Eyes

+ cenovo dostupna (215 Sk)
? ta umelohmotna hrebenovita kefka bude zrejme prilis riedka a kratka na to, aby moje riasy dokonale oddelila a naniesla farbu na kazdu riasu
? pravdepodobne do obalu budem namacat inu, lepsiu kefku z uz vyminutej spiraly, zavity by pasovali asi len zazrakom :P
? ale nechcem jej krivdit, idem ju testovat dalej
___________________________________
ako studentke mi je luto vyhodit 350 Sk a viac za Max Factor a pod., kt ma mimochodom 4.5 ml balenie, co je podstatne menej ako niektore ine spiraly...

svoju sluzbu spravi aj akakolvek spirala z Avonu, aj ta obycajna Color trend, len sa s tym nanasanim treba aj pobabrat dlhsie (ale to ja sa babrem vzdy, nech mam aspon tie mihalnice pekne :D:D)...

pata.k

Ja si pochvalujem spiraly z Avonu. Hlavne ta, ktora ma na jednej strane posilnujuci ucinok a na druhej je samotna spirala. Ta je ozaj super.

malinka

ginger: 399 Sk(a to je pritom uz so zlavou) pozri stranku Fann parfumerii v sekcii dekorativna kozmetika Max Factor

slanka

Ja uz vyskusala vsetko mozne,lebo skutocne pouzivam z make-upu len spiralu a najlepsie sa mi osvedcili spiraly znacky astor,to je u mna no. 1 konkretne mam rada tu s lycrou a ked nemaju tak este kupujem loreal lash architect alebo panoramatic curl