Speváci, Herci, Umelci - Kde Cvičiť Spev?

Príspevok v téme: Speváci, Herci, Umelci - Kde Cvičiť Spev?
Adriana 22

Zdravím Vás.

Potrebovala by som poradiť.

Ide o to, že som začala chodiť na kurz POP spevu, plus ZUŠ. Dávajú mi tam rôzne cvičenia na rocvičenie hlasu, intonáciu a pod...

Ja som však zistila, že to nemám kde cvičiť!!

Mám pomerne silný hlas, takže v malom baráku je to počuť. Kapelu nemám, ani skúšobnu..

Nablízku nie je žiadny miesto vonku ,lesík ani nič také...len jedna taká ,,zákruta,, kde už nechodia autá..a tam chodia ale vkuse venčiť psov..naokolo sú baráky..nie je kde.

Dakujem ak mi poradíte, ako to riešite vy umelci, či už zo ZUS, AKU, VSMU, krúžkov a pod..

Kde teda cvičiť???? :(((

ozz

zájdi na miesto kde nikoho niet a tam spievaj....cvik cvik cvik hlasiviek, niekedy sa vyrevem jak blázon keď mi to nejde a furt furt furt dookola. Spievam v kapele a občas sa už nepočujem. Skús Freddyho Mercuryho ...tam máš odozvu na tréning hlasiviek jasnú až ťa hlava rozbolí

Adiana 22

Ale ako som nižšie pisala,..neviete, či na strednej po vyučku by sa to nedalo?? nemáte s tým niekto skusenost??

Adiana 22

a ešte ohladom ZUS-ky, funguje to tak, že poobede su všetky učeben obsadene, v každe jsa neičo cvičí...a ja mámvam tak okolo 17.00 hod, a okolo 18.oo sa ZUS skrátka zatvára..mne kluče nedá nikto..je tam človek ,čo všetky triedy pozerá, či tam nikto nei je a zamyká..nedá sa to...

doobeda tam nikto nie je..ale ja mám zase doobeda školu..a su tam tuším nejake učitelky čo sa pripravuju...

Adriana22

zewa - to bola VS umeleckeho zamerania?? na normálnej vs - čo nie je umelecká, sa take niečo asi nedá, či áno???

zewa

Chod za riaditelom ZUSky a urcite najdete nieco, kde po vyucovani mozes chodit spievat. Na VS sme mali moznost si na preukaz vziat kluce od miestnosti a cvicit.

Adriana 22

meloon - No tak nakolko izbu neobývam sama + mama ma nepodporuje - určite nie. Ale tak možeš popísať viac, čo by mi pomohlo, ako to odhlučniť. Trebárs už ked budem bývať sama a celkovo...

Deria - fúú..nie, nikoho... rozmýšlala som, ale neviem či to nie je blbosť - len som niekde počula, že napríklad na strednej alebo základnej škole su vlastne po vyučovaní volne triedy a že by som v jednej z nich..ale neviem koho sa spýtať a či by a kolko by chceli penazí:-(((

arman

Narazam na rovnaky problem, ako Adriana.
Zatial nemam riesenie.

Odhlucnenie izby? Vies napisat viac meloon? Nakolko to utlmi zvuk.