Súrne a seriózne hľadám niekoho, kto sa venuje mágii

lukas1234

Ano ak si tuto spravu ešte najdes nezabudni sa obratiť na tohto človeka velmi mi pomohol vo vztahu viac info na tejto stranke www.odrabanie.sk

vestenie nie

Potrebujete tak veľmi pomoc, že je vám jedno, od koho tá pomoc príde? Ak by vám mohol pomôcť zlodej alebo vrah lúpežou či vraždou, obrátili by ste sa na nich aj tak?

Diabol je zlodej i vrah a okultizmus, veštenie, mágia, to je jeho územie. Akonáhle vstúpite na túto pôdu, súhlasíte, že môže - a aj bude - za túto službu požadovať vašu dušu. Lebo diabol nie je žiadny filantrop. Nič nerobí len tak zadarmo či z nejakého súcitu či láskavosti. Niečo také nepozná. Je to vysoko inteligentná, vypočítavá a zákerná duchovná bytosť a keď si myslíte, že sa ho potom, čo od neho niečo získate, nejako zbavíte, tak sa hrozne mýlite. On bude od vás tvrdo požadovať, čím ste sa mu zaviazali. Jediný, kto vás môže zbaviť jeho moci je Ježiš Kristus, Boh.

Na svete sú len 2 duchovné sily - Boh a diabol. Hľadať pomoc u Boha je správne a oslobodzujúce (lebo On je dobro a my sme jeho deti), hľadať pomoc u druhého, ktorý je najčernejším zlom a ktorý Boha nenávidí a nenávidí aj jeho deti, je zotročujúce, je to pasca, ktorá vedie k smrti duše. V biblii nájdete na mnohých miestach slová Boha, ktorý varuje svoj ľud, aby nič nemal s čarodejníkmi, lebo čarodejníctvo je pre Boha ohavnosťou.

Okultizmus - to je nie je len veštenie a mágia (biela, čierna, červená), ale aj satanizmus, vyvolávanie duchov a špiritizmus, rôzne druhy okultného liečenia - napr. reiki, liečenie anjelmi, kryštálmi, energiami, homeopatia, akupunktúra, akupresúra - joga, astrológia, metalová hudba atď. Cez toto všetko diabol pôsobí na dušu človeka, aby si ju úplne podmanil a vytrhol ju tak z rúk Boha. Dávajte si pozor, komu dávate súhlas na vstup do vášho života a do vašej duše.

Suarezka

Ritualy na lasku robia vacdinou stare ciganky a to vacsinou ciernou magiou ktora je navzdy ,alebo dokedy to nezrusi niekto.ja jednu poznam ale poznam aj jednu pani z ua a ta vie tiez ale aj bielou spojit.

Jojoba

Pisete hluposti magia nie je o satanovi a bola tu davno pred kristom. Treba si v prvom rade naštudovať históriu. Venuje. Sa mágii. Od útleho detstva a nie je to o satanovi. Trepete dve na tri...
Kto chce vedieť viac som na face: MÁGIA Hoodoo - Peter Macháček

Jojoba

Pisete hluposti magia nie je o satanovi a bola tu davno pred kristom. Treba si v prvom rade naštudovať históriu. Venuje. Sa mágii. Od útleho detstva a nie je to o satanovi. Trepete dve na tri

Spaniel

Bol som u dobrej veštice ona ani neni ,že vestica je to niekto kto sa Vám pozrie do oči a akoby tá poznal a poradí ti to čo je pre teba najlepsie.Ja som v tom čase mál veľa problémov s podnikaním a ešte aj priateľka ,ktorá má mala podporiť má klamala.Nevedel by som to ,ale Veronika mi to povedala poradila mi čo je pre mna dobre a ja som to zistil presne to čo povedala bolo to.Teras už moja bývala to hrala za peniaze keďže som mal firmu.Dnes jej ďakujem za všetko ,že sa mi dari v peniazoch v podnikaní a aj v láske.Niekedy nám kazí s šťastie a neprajeho práve ten na koho by sme to nepovedali a boli by sme ochotný pre neho skočiť do kaluže.Ak ste v problémoch obráťte sa na ňu je veľmi milá a seriózna.Ma v sebe veľa toho čo človek potrebuje keď sa ocitnete na svojom dne priblemov.Vrelo odporúčam a ďakujem jej Jej číslo je 0902610396