Problém so zaseknutím guličky. Pomooc

Príspevok v téme: Problém so zaseknutím guličky. Pomooc
Dakota Madison

Ahojte. Chcela by som Vás poprosiť. Predvčerom večer som počas spánku hltla guličku z piercingu v jazyku.Stalo sa mi to prvý krát a to ho mám už roky, no tiež nechápem ako sa mi gulička sama povolila .Vraví sa, že keď sa gulička prehltne , že existuje sa ďalej.Mám otázku.Mohla sa mi tá gulička vrátiť hore krkom a mohla sa mi tam usadiť a nezísť dolu ani hore?Je to miesto približne v tej priehlbinke pod krkom.Vadí mi to, bojím sa ísť spať, či mi to nemôže v noci skočiť niekam do dýchacej rury aby som sa nezadusila, nedusí ma to, ale som veľmi nervózna, je to tá gulička? Veď by dávno mala byť vonku po 3 dňoch.Najlepšie je na tom to, že som ju necítila keď som zistila, že už ju nemám všetko bolo v uplnej pohode. až včera večer , 2 dni potom cítim niečo v krku a priateľ ma začal strašiť že je to gulička, lebo on práve preto také veci nemusí. Má sa tam kde niečo také malé s hladké zaseknúť?? Tak Vás prosím o radu, pretože už ma sem tam aj pícha medzi pľúcami a tou priehlbinkou pod hrdlom, no neviem či je to z môjho fajčenia alebo z tej "veci". A presne tam sa to usadilo, v tej "diere" ktoru citite z vonku. Aj to neviem, či je to iba z jedla. Ale jedlo si myslím, že by mi tak dlho sa v hrdle nedržalo. Pretože to nejde dolu ani ryžou, chlebom suchým, ani vodou. prosím ak môžte poraďte mi veľmi vás o to žiadam. Ďakujem. Nicol

Liliana65

kamoška zjedla takto už dve guličky, tiež sa bála, že jej to ostalo v krku, ale to je len blbý pocit, lebo nič jej v krku ozaj neostalo, ale jedna jej ostal v žalúdku, lebo ked bola na rontgene, tak jej ju tam bolo vidno :D

0vecka

no podla mna si ju uz davno vysrala.. neviem aka bola velka ale ja ako decko som bezne jedol kostky z ceresne a nic sa nikdy nestalo...

Nela41

Gulička má hladký povrch a bežne prehĺtaš aj väčšie veci a pochybujem, že sa ti niekedy niečo niekde zachytilo. Aj keby sa to náhodou stalo, behom tých pár dní tým ako ješ a piješ by sa už dávno gulička spolu s potravou skĺzla.
Kedysi sa mojej kamarátke podarilo si guličku z jazyka vopchať za oko a nič sa jej nestalo tak sa naozaj neboj :)

Dakota Madison

nela41: Odkiaľ to vieš tak naisto?.... Toto mi nikto ešte nepovedal, lebo nikto to ani nevie... neviem možnože si lekárka... a ako vieš že mi to tam nemôže skočiť ? nič tam také nie je ? to, že gulička zišla dole ani som o tom netušila že osm ligla, až keď som ju nenašla ni v ustach ani v posteli len sa mi to nezdá, že po 3dňoch si povie "idem hore"? :D tak potom neviem čo tam mám lebo je to niečo malé a poznám keď mám mandle zapalené alebo ma bolí hrdlo a to to určite nie je. a keby som s tým išla na rentgén určite by mi to vyťahoval s kliešťami ktoré ja neznášam... možno by som sa dala ukecať na uspatie ako pre male deti :D pretože v tomto stave by som ho celého asi o...

Nela41

Gulička sa ti určite nezasekla nikde a už vonkoncom ti nevbehne do dýchacích ciest. Skôr by som riešila tú virózu ako takúto hlúposť

Dakota Madison

to užmam ale nič mi nepomaha na hnačku už mam aj druhe lieky n nič nepomaha lekar povedal, že preto odpadavam lebo za 4dni som schudla 4 kila a to som mala 70 kila po troku všaade nebolo to take hrozne abo nemala som nadvahu... mam 18 no ale sem tam niekde to sadelko je :D ... ale u mňa to je des schudnuť 4 kila keď za tyždeň sa mi to inokedy nepodarilo ... a mysliš, že gulička keby tam bola v tej dierke pod krkom, že tam je niečo spojene s dychanim tak nizko dolu? .... alebo mi to nesuri isť k lekarovi... lebo keď tam nič nie je žiadna dychacia rura spojena s krkom potom obavy nebudem mať... pisala som aj na forum zdravie ale tam mi lekar odpiše do 7 dni keď vôbec...