Antikoncepcia

Lulu123456

Dobrý deň začala som brať prvý mesiac HA a chcela by som sa opýtať či je normálne že mám silné krče v podbrušku a tak tiež špinenie. ďakujem

sim

vysetrenie u gynekologa je bezbolestne a takisto aj uzivanie napr. hormonalnej (v podobe tabliet) antikoncepcie samozrejme neboli. navyse, patri k dobrym zvykom modernych zien chodit na pravidelne prehliadky ku svojmu gynekologovi. dnes existuje uz tretia generacia antikoncepcie a dokonca taka qlaira je na baze prirodzenych hormonov, co zabezpecuje dobru znasanlivost pri vysokej ucinnosti.

nana

Počula som o tom, že je antikoncepcia voľne dostupná v lekárni...Máte s tým niekto skúsenosti....na koľko percent je spoľahlivá, koľko asi stojí....a čo si o tom myslííte vy?

babulka

len jednu otazocku mam a dufam, ye mi co najskorej odpoviete. presla som na ine tabletky ale nie tak ako sa pise, ze mam douzivat cele balenie ale hned na dalsi den som si dala tu novu, hoci som predtym uzila 4 tabletky este zo stareho balenia. som chranena pred tehotebstvom??? pred dvoma dnami som uzila poslednu tabletku a kramy nie a nie prist...mam sa bat?????
viem ze som spravila chybu v uzivani.....:( dakujem za kazdu radu.

susi

zacala som brat antik.tabl novinett, chcem sa spytat po kolkych dnoch mozem zacat mat styk bez inej ochrany? zacala som piaty den menzesu. dakujem

leanne

Narajka ked chces antikoncepciu, netreba ziadny vyter...ja som si ju bola dat predpisat len pred nejakymi 2,3 tyzdnami a stacilo SONO....ale doktorke som povedala ze nechcem vysetrenie zdola.Predpisala mi to hned a dokonca az potom mi zobrala krv.

neo

mozes mat nechraneny styk aj pocas 7 dnovej pauzy aj po nej aj hocikedy kedy len chces (len nie s hocikym :O). Su ucinne stale