Vyčítal mi, že som ich neobslúžila

Príspevok v téme: Vyčítal mi, že som ich neobslúžila
mamnervy

Moj priatel mal vcera brigadu, nikto mi nepovedal, ze susedia pridu vecer o 10,keby mi povedali, tak nieco nachystam, ale jasne, ze ma zobudili a nechcela som sa tam ist promenadovat pred cudzich rozospata a chystat im. Mal tam na to mamu a mohol to urobit aj sam, kedze je doma, ked vie ulievat, tam preco nieco aj nenachysta?? Ako pustil sa do mna, ze preco som neprisla! Nie som ani jeho zena, ani tam nebyvam s nim, hanbim sa s nimi aj ranajkovat a nieto este cudzim susedom chystat nieco, aby ma tam okukovali(viete aki su ludia) Aky mate na toto nazor? Bol v prace on, alebo ja?

Sejla

Metrowaa však nikto ťa tu nebije, len niekto má rád svoje súkromie, väčšina dnešných žien pracuje a má naplánovaný čas aj na voľné dni, či čas po práci a nemyslí si, že žena je povinná hoci aj vstať z postele v čase, keď zaspáva a obsluhovať zvedavcov, ktorí ju prišli ohodnotiť a k tomu v cudzom dome. Rôzne ženy prejavujú lásku rôznym spôsobom, ak je toto tvoj prejav lásky, tak ok. Ale jej priatel by mal rešpektovať jej osobnosť a tým prejaviť lásku k nej.

Leela333

Že o druhej v noci obsluhovať návštevu? Hahaha.
Ale každý nech si zariadi život ako to jemu vyhovuje.
Inak najviac ma dostala veta: "Keď si má všetko robiť sám, je mu tá frajerka ozaj na nič"...šak jasné, my sme tu len na to, aby sme chlapov obskakovali, no nie?

Metrowaa

Priatelia môjho frajera sú aj moji priatelia, sme spolu dosť dlho na to, aby som ich poznala, rešpektujem ich, vychádzam s nimi super a nemám problém ich obslúžiť hocikedy, funguje to tak aj opačne. My fungujeme ako pár, nie ako individualisti, kde si každý rieši svoje sám, že to niekto robí inak, to už nie je môj problém, dotyčná sa pýtala na názor, ja som svoj názor ponúkla, tým to pre mňa hasne, ako si to vyrieši je čiste jej vec. Ja mám svoj štýl života, ponúkla som jej svoj pohľad, ona má svoj štýl života ja jej ho neberiem ani nikomu z vás, je mi srdečne jedno čo si kto robí.

Sejla

Metrowaa no odpadnem! Priatel by ťa poslal kade lahšie, keď mu neobslúžiš jeho neohlásenú návštevu? Jasné, načo by mu bola taká žena? Fúha, svet je taký pestrý a vraj 50te roky sú fuč, houby :D

Metrowaa

Struhadlo: Nemá s tým najmenší problém obslúžiť ľudí u nás doma, prípadne mi pomôcť, alebo obslúžiť sám seba.

Maoam: Nenapísala som že som skákala robiť chlebíčky, vystačili si s flaškou vínka a tak fajn sme sa rozkecali že o osmej ráno mi prišlo logické ísť robiť raňajky :-).
Aj môjmu týpkovi maminka spraví chlebíčky, samozrejme keď príde domov zrobený jak kôň, to mu ich urobím aj ja, je to snáď normálne že sa žena postará nie? Keď nie som naporúdzi tiež mu mama večeru urobí, samozrejme že si ju ale vie urobiť aj sám, hlad je sviňa. Ale tak čo už, ako si jej "svokra" vychovala, tak má, akurát s tým narobila problémy jej. V každej rodine je to inak, sú iné zvyky, sú iné problémy, iný systém fungovania, treba sa ale vedieť trochu prispôsobiť situácii. Akurát si neviem predstaviť situáciu, že u svojho priateľa spím a hanbím sa s jeho rodinou naraňajkovať. To ako funguje? Najprv oni a potom ona alebo opačne alebo ako vlastne?? :D To je pritiahnuté za vlasy, veď hádam nekúšu. Keď má s ním problémy, nikto ju pri ňom nedrží, buď sa budú vzájomne rešpektovať, alebo pôjdu časom tak či tak od seba.

Lulu2011

Maoam - ja tiez, ja som sice aj aj, ale svoj priestor a klud musim mat a tak isto kazdy vie, ze neocokavane navstevy nemusim, mam vacsinou svoj program a tak, ale zase ja som ten typ, co si poviem co a jak, takze nehrozi, ze by to niekto nerespektoval :D

Maoam

no ja by som urcite nieco po nom prastila, teraz ma vyhlasia za agresora, ale co je vela, to je vela

ale tiez som introvert a potrebujem svoj klud a priestor