Chcem dostať ružu..

Príspevok v téme: Chcem dostať ružu..
ruženka

Dostávate od svojich partnerov kvety? JA som s priateľom už 2 roky a pol... A všetky moje kamošky dostanú hocikedy, ani nemusia mať sviatok... Ja som nedostala ešte nikdy.
Nie som žiadna pubertiačka.. Mám už 22 rokov.. ale chýba mi to.. Nestojím mu za jednu ružu?? Povedala som mu, že by som ju chcela, a on na to: Načo, veď aj tak zvädne. :(
Vaše rady?

RNG

Nuz ja kupujem mojej zene kvety pravidelne, aspon raz tyzdenne,ked nezabudnem, lebo ju to potesi.
A to je v zivote to hlavne medzi partnermi, robit jeden pre druheho vsetko, co len moze bez ohladu, aky mam na to osobne ako muz nazor. Ja to nepotrebujem nijak pochopit, staci mi vidiet ten teply usmev a som dostatocne za to odmeneny.

Inac nic nie je naveky, ked sa napijes za par hodin si smadny znova, ked sa najes aj toho najlepsieho jedla, za den je to z teba von v nevabivej forme. A presa lubine jest a pit a dokonca bez toho nevieme zit.
Takze nechapem pre co maju niektori muzi odpor k tomu, ze zeny rozmyslaju a ocenuju veci inaksie, nez my.
Nie je jednoduchsie sa jednoducho prisposobit tomu?
Samozrejme to iste plati pre zeny vo vstahu k muzom a na stastie moja mensia polovicka to pochopila,( aj ked jej to trvalo par desatroci...)

Kavenka114

Ja ju chápem, mne tiež spraví radosť keď priateľ príde s ružičkou, nerobí to často (tak raz za pol roka), no vždy ma to prekvapí a poteší.

Blondula :D:D:D:D

anjelik

Ruženka, hodnota človeka by asi nemala byť meraná darmi a ani ružami. ;o) Nenávidieť sa a cítiť sa menejcenná, že ti niekto niečo nedá??? Ak tak veľmi túžiš po kvetoch, kúp si ich, pestuj si ich, teš sa z nich. Ale skôr uvažuj nad tým, že čo je predsa len vo vzťahu dôležitejšie a to jednak vo vzťahu k partnerovi a predovšetkým vo vzťahu k sebe samej. Prečo sa cítiš menejcenná..prečo sa potrebuješ porovnávať, prečo sa hneváš, keď sa veci nedejú podľa tvojich predstáv..Či o tom by mal byť ten pravý vzťah...keď ten druhý robí to , čo ty chceš a nie to , čo chce on sám..že prečo ho vlastne miluješ? :o)

Blondula

vankuse ??? :O a to som sa ja cudovala,ked mne raz priatel kupil velke hojdacie prutene kreslo :DDD ....ako uz bolo spomenute,asi budete mat vo vztahu viac problemov...

Blondula

doubledog...ja napriklad ocenim kvietok ovela viac nez nejaky sperk,alebo bonbonieru !!! :D radsej jedna "posrana" ruzicka,ako zlata retiazka :D

fruttia

doubledog, hehe ,ano kup. ale pozor lebo ak je histerickejsi typ tak hned zacne : "to ruza len tak?? urcite si ma podviedol!!"
:D hrozne to s nami zenami